اخبار سیاسی

خبرنگاران کنشگران به اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس مشورت دهند

تهران- خبرنگاران- یک استاد دانشگاه گفت: مجلس باید نماد مردم سالاری و نخبه گرایی فرهنگی در کشور باشد. مجموعه های مشورتی از فعالان فرهنگی باید در کمیسیون فرهنگی مجلس سامان یابند تا آگاهی خود را از فرهنگ و رسانه و امور تربیتی به نمایندگان منتقل نمایند. ...

20 مرداد 1399

ظریف از تکمیل کابینه دولت جدید عراق ابراز خرسندی کرد

وزیر خارجه کشورمان طی یک گفت و گوی تلفنی با همتای جدید عراقی اش، از تکمیل کابینه دولت جدید این کشور ابراز خرسندی کرد.

18 مرداد 1399

اپیدمی نژادپرستی منجر به کشته شدن جورج فلوید شد

وکیل خانواده جورج فلوید در مراسم یادبود او گفت، همه گیری نژادپرستی منجر به کشته شدن او به دست پلیس شده است.

18 مرداد 1399

پرداخت 6200 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی مددجویان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سال جاری 6200 میلیارد تومان در راستای اشتغال زایی و توانمندسازی افراد تحت پوشش کمیته امداد تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

17 مرداد 1399

توضیحات غریب آبادی درباره گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی

نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: گزارش جدید آژانس درباره برجام، هم حاکی از تداوم فعالیت های راستی آزمایی این سازمان بوده و هم اقدامات ایران در اجرای تصمیمات خود مبنی بر تعلیق تعهدات برجامی را به تصویر می کشد....

15 مرداد 1399

روانچی: ادعای مشارکت آمریکا در برجام غلط و مضحک است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در واکنش به عدم تمدید معافیت های همکاری های صلح آمیز هسته ای نوشت که ادعای مشارکت آمریکا در برنامه جامع اقدام مشترک مضحک است.

13 مرداد 1399

افزایش حق مسکن کارگران باید از ابتدای سال اعمال گردد

خبرنگاران: عضو کارگری شورایعالی کار با انتقاد از تاخیر طولانی در تصویب حق مسکن گفت: انتظار داریم اجرای حق مسکن از ابتدای سال ابلاغ گردد.

12 مرداد 1399

خبرنگاران فرایند تصویب لایحه تامین امنیت زنان و دختران تسریع گردد

تهران- خبرنگاران- ائتلاف احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) ضمن ابراز تاسف از قتل دختر 13 ساله توسط پدرش و فاجعه فرزندکشی بر تسریع در آنالیز و نهایی کردن لایحه تامین امنیت زنان و دختران برابر خشونت از سوی دولت و ارائه آن به مجلس تاکید کردند.

12 مرداد 1399

درخواست نشریه پزشکی امریکا ازمردم،به ترامپ رای ندهید

- نشریه معتبر پزشکی انگلیسی لنست با انتقاد شدید از سیاست های ترامپ در قبال شیوع ویروس کرونا، از مردم آمریکا خواست در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو به او رای ندهند.

5 مرداد 1399

تدوین پروتکل تعیین تکلیف فوتبال، تصمیم گیری درجلسه با معاون وزیر

به گزارش خبرنگار مهر، ستاد مقابله با کرونا در ورزش که همزمان با ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و با حضور مشترک نمایندگان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تشکیل و آغاز به کار کرد، با بررسی شرایط بحران کرونا در شهرهای مختلف پروتکلی ویژه بازگشایی اماکن ورزشی و...

18 تیر 1399

تأکید سفیر ترکیه در عراق بر لزوم تقویت روابط دوجانبه

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، فاتح یلدیز سفیر ترکیه در عراق با مصطفی الکاظمی نخست وزیر جدید این کشور دیدار و مصاحبه کرد.

17 تیر 1399

دولت افغانستان 67 زندانی دیگر طالبان را آزاد کرد

دفتر شورای امنیت ملی افغانستان از آزادی 67 زندانی دیگر گروه طالبان اطلاع داد. این خبر را دفتر شورای امنیت ملی این کشور در بیانیه ای اعلام نموده است.

16 تیر 1399

زلزله و اطلاع رسانی شبکه های رادیویی با حفظ آرامش، و ارتباط سریع با مسئولین

شبکه های مختلف رادیویی با حفظ آرامش، و البته سرعتی بالا تر از تلویزیون، حتی زمانی که شبکه های اینترنت نیز برای لحظاتی به خاطر حجم بالای مراجعه دچار اختلال شد با اطلاع رسانی دقیق به مردمی که هراسان منازل خود را ترک نموده بودند آرامش داده و آغاز به اطلاع...

15 تیر 1399

لاهوتی: حذف 4 صفر از پول ملی تأثیر اقتصادی در زندگی مردم ندارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: درشرایط فعلی کشور حذف 4 صفر از پول ملی تأثیر اقتصادی در زندگی مردم نخواهد داشت.

11 تیر 1399

توییت ظریف به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

دکتر ظریف با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به همه مسلمانان دنیا تاکید نمود همه گیری کرونا نشان داد جامعه بشری در یک قایق نشسته است.

8 تیر 1399

پیشنهادات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل به مجلس یازدهم برای پیشبرد اهداف انقلاب

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در جهت پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی نامه ای را خطاب به منتخبان مجلس یازدهم ارسال کرد.

5 تیر 1399

وزیر خارجه دولت مستعفی یمن: شورای انتقالی فورا از تصمیم خود صرف نظر کند

وزیر خارجه دولت مsتعفی منصور هادی با هشدار به شورای انتقالی جنوب، خواستار لغو فوری تصمیم خودمختاری در استان های جنوبی شد.

3 تیر 1399

23 توصیه سازمان جهانی گردشگری گذر از چالش کرونا

سازمان دنیای گردشگری با انتشار مجموعه ای از توصیه ها برای بازار گردشگری خواهان حمایت فوری و جدی برای یاری به بخش گردشگری دنیا شده است که براساس آن این بازار علاوه بر اینکه از چالش بی سابقه کووید- 19 عبور کند به رشد و پیشرفت نیز دست یابد.

2 تیر 1399

لابیگری، رقابت های پنهان، معین تکلیف رئیس شورا و انتخاب شهردار

خبرنگاران: 62 روز دیگر در روز دوازدهم شهریور، چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در محل ساختمان این نهاد در خیابان بهشت شروع به کار خواهد نمود.

31 خرداد 1399

چین و ژاپن به پاکستان برای آزمایش بالینی واکسن کرونا پیشنهاد دادند

پاکستان از طرح پیشنهاد آزمایش بالینی واکسن کرونا از سوی کشورهای چین و ژاپن اطلاع داد و اظهار داشت: اسلام آباد قبل از هرگونه تصمیم گیری خواستار دریافت جزییات بیشتر درباره داروهای ضدکرونا است.

31 خرداد 1399
تعداد: (214)