اخبار مجلس

اعتراض رسمی چین به کوشش های آمریکا برای تحریم المپیک زمستانی پکن

وزارت خارجه چین به کوشش های آمریکا برای تحریم بازی های المپیک پکن شدیدا واکنش نشان داد و رسما با آن مخالفت کرد.

10 تیر 1400

متولی بلاکچین و رمزارزها را تعیین کنیم

نشست شورای راهبری بهبود مستمر محیط کسب وکار با موضوع رمزارزها و آنالیز صندلی آنها در فضای کسب وکار داخلی و بین المللی برگزار گردید. در این نشست اعضای تشکل های تخصصی حوزه ارزهای دجیتال بر اهمیت تهیه یک استراتژی دقیق و حرکت بر اساس آن در راستای جلوگیری...

6 تیر 1400

اعتباراتی که کفاف نخبه پروری را نمی دهند

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ضرورت دارد برای ترغیب و تشویق دانش آموزان مستعد استان و فراهم آوردن زمینه شکوفایی استعدادهای آنان در عرصه های مختلف به منظور نخبه پروری اعتباراتی درنظر گرفته گردد.

30 اردیبهشت 1400

لایحه اصلاح انتخابات آمریکا در راه مجلس سنا ، تکرار ادعای تقلب در انتخابات از سوی مایک پنس خبرنگاران

لایحه اصلاح قوانین انتخابات آمریکا در حالی در مجلس نمایندگان به تصویب رسید که معاون رئیس جمهور سابق آمریکا آن را تلاشی برای تقلب بیشتر در انتخابات بعدی توصیف کرده و رئیس جمهور این کشور از آن حمایت کرده است.

27 فروردین 1400

موتاسیون ایرانی کرونا صحت ندارد

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با رد اظهاراتی مبنی بر موتاسیون ایرانی ویروس کرونا، گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور تا امروز، افزون بر 70 جهش در ایران شناسایی شده که البته تا امروز هیچ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده...

4 فروردین 1400

صدور پروانه فعالیت جمعیت اصلاح اسلامی استان تهران

دبیرکل کمیسیون ماده 10 احزاب تاکید کرد در جلسه امروز کمیسیون مقرر شد جبهه های حزبی که دارای عنوان مشابه هستند تا رفع ابهام با عنوان مورد تقاضا فعالیت نداشته باشند.

24 اسفند 1399

تصویب تشکیل شورای عالی مسکن؛ مشخص ترکیب این شورا

خبرنگاران- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز، با تشکیل شورای عالی مسکن موافقت و ترکیب این شورا را نیز معین کردند.

15 اسفند 1399

خبرنگاران پلوسی بار دیگر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا شد

نیویورک- خبرنگاران- نانسی پلوسی در نخستین نشست یکصد و هفدهمین مجلس نمایندگان آمریکا، بار دیگر به عنوان رئیس این مجلس انتخاب شد.

22 بهمن 1399

پیشنهادات دولت سایه به مجلس درباره اصلاح بودجه

نشست مشترک دبیران کارگروه های مالی دولت سایه با 19 نماینده مجلس شورای اسلامی جهت ارائه راهکارهای پیشنهادی درباره لایحه بودجه، در دفتر سعید جلیلی برگزار گردید.

10 بهمن 1399

حقوق تا 4 میلیون تومان از مالیات معاف شد

در لایحه بودجه سال آینده تعیین شده که حقوق سالانه 48 میلیون تومان یعنی ماهانه 4 میلیون تومان از مالیات معاف هستند.

3 بهمن 1399

واکنش قیمت خودروهای خارجی به نوسان دلار

افزایش قیمت دلار طی دو روز اخیر این انتظار را در بازار خودروهای وارداتی به وجود آورد که شاهد صعودی شدن قیمت این خودروها در بازار باشیم، اما تحقیقات میدانی از بازار وارداتی ها نشان می دهد که بازار این خودروها نیز همانند بازار خودروهای پرتیراژ داخلی روزهای...

16 دی 1399

مجلس انقلابی در برابر بایدن

با رای آوری بایدن، حالا می توان ادعا کرد که همه طرح های اصلاحی مجلس در شش ماه به جامانده دولت با شکست روبرو خواهد شد؛ چرا که دولت حاضر نخواهد شد با اجرای طرح های مجلس شانس پیروزی جناح مقابل در انتخابات را تقویت کند.

24 آذر 1399

پرسپولیس در حساس ترین زمان ممکن، بدون معاون حقوقی!

باشگاه پرسپولیس در حالی با پرونده های مختلف بین المللی دست و پنجه نرم می نماید که حدود دو ماه است بخش حقوقی این باشگاه بدون مسئول مانده است.

19 آبان 1399

توسعه روابط فیمابین در سطوح عالی ، شنتوپ: با تحریم های آمریکا مخالف هستیم

روسای مجالس ایران و ترکیه در تماسی تلفنی بر ضرورت توسعه روابط همه جانبه دو کشور تأکید کردند.

9 آبان 1399

چرا ماینرها از سامانه بهین یاب استقبال نکردند؟

تنها یک هفته برای ثبت نام ماینرها در سامانه بهین یاب که برای خوداظهاری دستگاه های ماینینگ (استخراج رمزارز) راه اندازی شده، فرصت باقی مانده است. بیش از 20 روز است که از راه اندازی این سامانه می گذرد از آنجایی که برای ثبت نام و خوداظهاری ماینرها در این سامانه...

3 آبان 1399

تحریم ها شامل حال اورژانس هم شد ، نزدیک به 2000 نفر از همکارانمان کرونا گرفتند و 4 تن شهید شدند

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: از ابتدای شیوع کرونا در کشور 4 نفر از همکارانمان به شهادت رسیده و حدود 1900 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

15 مهر 1399

برگزاری کنکور در جلسه فوق العاده هفته آینده کمیسیون آموزش آنالیز می گردد

رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: یکشنبه هفته آینده جلسه فوق العاده ای را با حضور بعضی مقامات وزارتخانه های بهداشت و علوم درباره کنکور برگزار خواهیم کرد.

30 شهریور 1399

رسول پناه: تأخیر 5 روزه باعث صدور رأی کالدرون شد، نظری تازه عضو هیئت مدیره استقلال شده و بی تجربگی کرد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه پرداخت مطالبات کالدرون پنج روز به تأخیر افتاد و به همین دلیل فیفا در این پرونده ما را محکوم کرد.

15 شهریور 1399

پرداخت 6200 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی مددجویان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سال جاری 6200 میلیارد تومان در راستای اشتغال زایی و توانمندسازی افراد تحت پوشش کمیته امداد تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

17 مرداد 1399

خبرنگاران فرایند تصویب لایحه تامین امنیت زنان و دختران تسریع گردد

تهران- خبرنگاران- ائتلاف احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) ضمن ابراز تاسف از قتل دختر 13 ساله توسط پدرش و فاجعه فرزندکشی بر تسریع در آنالیز و نهایی کردن لایحه تامین امنیت زنان و دختران برابر خشونت از سوی دولت و ارائه آن به مجلس تاکید کردند.

12 مرداد 1399
تعداد: (41)