همه اخبار و مقاله ها

معروف: برزیلی ها انتظار چنین عملکردی را از ایران نداشتند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان جوان ما خیلی خوب مبارزه کردند و به بازیکنان تیم برزیل فشار آوردند ولی این نوع بازی و این فشار برای پیروز شدن کافی نبود.

23 آبان 1398

سرما عامل حمله شدید قلبی

به گزارش خبرنگاران، محققان تاثیر درجه حرارت بر خطر ابتلا به حملات قلبی در وینیپگ، کانادا، که یکی از سردترین شهرهای بزرگ در دنیا است را مورد مطالعه قرار دادند.

23 آبان 1398

سرانجام C.A.S رای داد ، قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام تایید شد

دادگاه عالی ورزش انتها رای خود در ارتباط با بازی سوپر جام فصل قبل که تیم استقلال تهران از حضور در آن امتناع کرده بود را صادر کرد و قهرمانی سرخپوشان ایران را در آن دیدار قطعیت یافت.

22 آبان 1398

آژانس هواپیمایی قصران گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی قصران گشت (عضو فعال یاتا) سال هاست که افتخار خدمتگزاری به هموطنان کشورمان و شرکت های تجاری در زمینه های مختلف صنعت توریستی را دارد.

22 آبان 1398

پیام نور از گسترش همکاری بین دانشگاه های مجازی جهان اسلام حمایت می کند

رییس دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه در راستای گسترش همکاری های بین دانشگاه های شبکه مجازی جهان اسلام اهتمام می ورزد.

22 آبان 1398

مسکو میزبان نشست ضد تروریستی نهادهای دیپلماتیک همسود

کمیته اجرایی اتحادیه کشورهای مستقل مشترک المنافع از برگزاری نشست آینده نهادهای دیپلماتیک اعضای این اتحادیه در مسکو خبر داد.

21 آبان 1398

سارا بهمنیار به مدال طلا دست پیدا کرد

به گزارش خبرنگاران، سارا بهمنیار که ماه گذشته در توکیو پیروز به کسب نشان طلا شده بود، امروز در رقابتهای لیگ جهانی که در مسکو جریان دارد در پیکار نهایی برابر سارا هوبریش از آلمان به فزونی دست یافت و به نشان طلا دست یافت.

21 آبان 1398

کوه هوآنگ شان ، سیاه، مرموز و واقعی!

معرفی کوه هوآنگ شان در چینچینی ها معتقدند اگر شما تنها یک بار به کوه هوآنگ شان صعود کنید، هرگز به سراغ کوه دیگری نخواهید رفت! اگر اهل کوه نوردی هستید و از طبیعت گردی لذت می برید شاید وقتش رسیده به یکی از ناب ترین طبیعت های دنیا آن هم در دل کشور چین بروید،...

21 آبان 1398

ملی پوش کبدی: صد درصد برای کسب مدال طلا آمده ایم

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، تیم ملی کبدی مردان ایران در اولین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا قدرتمندانه تیم ژاپن را شکست داد.

20 آبان 1398

بیت کوین بیشترین سوددهی را در سال 2019 داشت

بیت کوین برخلاف سهام و اوراق بهادار که قیمتشان بستگی به تصمیمات بانک مرکزی و دولت دارد، مستقل از نهادهای دولتی عمل می نماید.

20 آبان 1398

گابریل کالدرون از پرسپولیس جدا شد

سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس به قطر رفت.

20 آبان 1398

مروری بر طلاق های جنجالی بازیگران ایرانی

مهناز افشار هم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، خبر جدایی از یاسین رامین را گفت. تا یک ازدواج ناموفق دیگر به دنیای سلبریتی ها اضافه گردد. به بهانه جدایی مهناز افشار از همسرش در این مطلب چندین طلاق جنجالی دیگر بین چهره های مشهور را مرور می کنیم.

19 آبان 1398

خسروشاهی به مدال طلا دست یافت

به گزارش خبرنگاران، بهنام خسرو شاهی در ماده اسکرچ مسابقات قهرمانی آسیا به مدال طلا دست پیدا کرد.

19 آبان 1398

کنگره خواستار همکاری معاون ترامپ در تحقیقات اوکراین گیت شد

رؤسای سه کمیته مجلس نمایندگان آمریکا از معاون رئیس جمهور این کشور خواستند هرگونه اسنادی را که در ارتباط با گفتگوی تلفنی جنجالی رؤسای جمهور آمریکا و اوکراین دارد، به کنگره ارائه کند.

19 آبان 1398

تقابل فتنه غربی ـ عبری ـ سعودی با اقیانوس مواج اربعین

با گذشت سه روز از ناآرامی ها، نقش آمریکا، انگلیس و رژیم سعودی و رسانه های وابسته به آنها برای تغییر جهت پیکان اعتراضات به سمت مولفه های قدرت ساز در عراق کاملا هویدا شده است.

18 آبان 1398

سرطانی ها ترک سیگار را از همه جدی تر می گیرند

نتایج یک آنالیز علمی نشان می دهد بیماران مبتلا به سرطان، برنامه های ترک سیگار را بسیار جدی می گیرند و نزدیک به نیمی از آنها بعد از ترک سیگار دیگر هرگز چنین کاری نمی نمایند.

18 آبان 1398

ماهاتیر محمد به مصر رفت

خبرنگاران: نخست وزیر سابق مالزی برای دیدار با مقامات مصری و شرکت در کنفرانس اخوان المسلمین وارد قاهره شد.

18 آبان 1398

اقدامات فوری حفاظتی پس از 3 روز بارندگی شدید در چغازنبیل

مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه گفت: اثرات ناشی از سه روز بارندگی شدید در چغازنبیل با اقدامات حفاظتی و مرمتی فوری مهار شد.

17 آبان 1398

سایه روشن مداخله دولت در بازار مسکن

کارشناسان معتقدند دخالت مستقیم دولت در بازار مسکن نتیجه نخواهد داد اما می تواند بستر را به وسیله قوانین و تسهیلات برای بخش خصوصی فراهم کند.

17 آبان 1398

مسئولان پاسخ گوی اعمال سهمیه های تبعیض آمیز باشند

دانشجویان انجمن اسلامی دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران طی نامه ای به رییس سازمان سنجش آموزش کشور خواستار پاسخگویی مسئولان نسبت به اعمال سهمیه های تبعیض آمیز شدند.

16 آبان 1398
تعداد: (234)