کسب و کار

اجازه ندهید هپکو یا هفته تپه ای دیگر در همدان ایجاد گردد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان در پیگیری وضعیت واگذاری شرکت غله و سیلو های همدان به استاندار و دادستان این استان نامه نوشته و درخواست رسیدگی به مسائل کارکنان آن را داشته است.

19 آذر 1398

تشکل های دانشجویی صنایع دستی در بوشهر تشکیل می شود

معاون صنایع دستی بوشهر تأکید کرد: تشکل های دانشجویی صنایع دستی در رشته ها و گروه های اقتصادی دانشگاهی با کمک مجموعه فرهنگی دانشگاه خلیج فارس تشکیل و از این طریق کارآفرینی و بازاریابی در حوزه صنایع دستی را تقویت خواهیم کرد.

17 آذر 1398

خروج نظامیان از سوریه، هژمونی جهانی آمریکا را با تهدید روبرو نموده است

یک رسانه خبری مشهور ضمن اشاره به تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای خارج کردن نظامیان این کشور از سوریه نوشت، این تصمیم موجب شده است تا تسلط و هژمونی جهانی ایالات متحده با تهدید جدی روبرو گردد.

12 آذر 1398

قدم اول کالیفرنیا برای دانش آموزان: بیشتر بخوابید و دیرتر به مدرسه بروید

تحقیقات جدید نشان می دهند که خواب کافی در ساعات اولیه روز به بهره وری بیشتر دانش آموزان در سرانجام روز منجر شده و به افزایش حضور آنها در فعالیت های کلاس و مدرسه می انجامد.

25 آبان 1398

شرکت HTC دوباره می خواهد گوشی های رده بالا بسازد؛ آیا برای این کار دیر نشده؟

شرکت HTC بعد از عرضه میان رده U19e در ماه ژوئن، دیگر گوشی هوشمندی عرضه نکرده است. گوشی Wildfire X که در ماه آگوست معرفی گردید در این دسته بندی قرار نمی گیرد زیرا این گوشی توسط HTC ساخته نشده و فقط نام این شرکت را یدک می کشد. در هر صورت، هر دو این گوشی ها بسیار معمولی...

24 آبان 1398

آژانس هواپیمایی قصران گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی قصران گشت (عضو فعال یاتا) سال هاست که افتخار خدمتگزاری به هموطنان کشورمان و شرکت های تجاری در زمینه های مختلف صنعت توریستی را دارد.

22 آبان 1398

سایه روشن مداخله دولت در بازار مسکن

کارشناسان معتقدند دخالت مستقیم دولت در بازار مسکن نتیجه نخواهد داد اما می تواند بستر را به وسیله قوانین و تسهیلات برای بخش خصوصی فراهم کند.

17 آبان 1398

هدیه 16میلیون دلاری سعد حریری به معشوقه خود، او یک مادِل آفریقایی است

ایسنا نوشت: روزنامه نیویورک تایمز نوشت، نخست وزیر لبنان 16 میلیون دلار به یک مدل در آفریقای جنوبی پرداخت نموده و گویا سال ها پیش بین آنها روابط عاطفی و عاشقانه وجود داشته است.

13 آبان 1398

32 محصول دانش بنیان گواهینامه دریایی دریافت کردند

با حمایت معاونت علمی و فناوری تاکنون 32 محصول دانش بنیانی پیروز به اخذ گواهینامه دریایی شدند.

11 آبان 1398

تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کهگیلویه

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در سطح 5 شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل که هیئت مدیره صندوق کهگیلویه امروز در دهدشت تعیین شد.

7 آبان 1398

آخرین قیمت انواع تجهیزات رایانه ای در بازار (تاریخ 20 شهریور)

در این گزارش، قیمت انواع تجهیزات رایانه ای در بازار ایران به تاریخ 20 شهریور قرار گرفته است.

5 آبان 1398

تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

در یک زمان مسئولین استانبول تصمیم دریافت مرکزی برای شهر بازی و تفریح و همچنین محیطی که مراکز خرید استانبول با قیمت مناسب در خود را جای دهد بسازند بنابراین اولین قدم های ساخت شهربازی ویالند استانبول برداشته شد.

29 مهر 1398

رکورد سوددهی هوآوی

انتشار گزارش های آماری جدید نشان می دهد که میزان سود تجارت گوشی های هوشمند هوآوی به 11 میلیارد یوآن معادل 1.55 میلیارد دلار در شش ماهه نخست 2019 رسیده است که از میزان کل سال 2018 بیشتر است.

29 مهر 1398

تهیه طرح محتوایی سایت موزه راه آهن در استان گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از تهیه طرح محتوایی سایت موزه راه آهن استان گلستان در مجموعه ایستگاه راه آهن بندرترکمن خبر داد.

26 مهر 1398

طرح تحقیقاتی اضطراب زدایی از جامعه اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پروفسور علی گرجی رئیس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر اضافه نمود: طرح اضطراب زدایی از جامعه در راستای احتیاج جامعه به آرامش بخشیدن اجرایی می گردد. آرامش بخشیدن به جامعه...

21 مهر 1398

جان بولتون به شغل سابقش بازگشت

ایسنا نوشت: پس از خروج از کاخ سفید جان بولتون شغل پیشین خود به عنوان رئیس دو کمیته اقدام سیاسی به نام های John Bolton PAC و John Bolton Super PAC را با اهدای 10هزار دلار به کمپین انتخاباتی پنج نماینده جمهوری خواه برای انتخابات 2020 از سر گرفت.

20 مهر 1398

جزئیات آیین نامه جدید اهدای عضو از فرد زنده

رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت ضمن تشریح جزییات آیین نامه جدید پیوند عضو از افراد زنده، گفت: موافقیم که برای اهداکنندگان کلیه، مشوق هایی به صورت رسمی و نظام مند در نظر گرفته گردد.

19 مهر 1398

اشتغال زایی در آمریکا نصف شد

اشتغال زایی ماه اوت آمریکا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 55 درصد کم شد.

17 مهر 1398

دیپلماسی جوراب!

مجله مهر: نامش را دیپلماسی جوراب گذاشته اند. اسم خوبی هم دارد، چیزی که شاید در دنیای سیاست مداری خیلی به آن توجه نمی شد را آنقدر بزرگ جلوه می دهند که هم در فضای رسمی و هم در فضای غیر رسمی از آن صحبت می گردد و حتی در مواردی بیشتر از اینکه متن اصلی اتفاقات...

15 مهر 1398

نمایشگاه سی و یکم، به تبادل مهارت ها و توانایی های هنرمندان یاری می نماید

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان گفت: سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به تبادل مهارت ها و توانایی های هنرمندان 31 استان کشور یاری می نماید.

13 مهر 1398
تعداد: (27)