تعاریف و اصطلاحات

شرایط فعلی بازار مرغ قابل پیش بینی بود، کسی به هشدارهای ما توجه نکرد

رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران می گوید دولت در طول ماه های گذشته صدای هشدارهای فعالان بخش خصوصی درباره احتمال افزایش قیمت مرغ را نشنید و امروز نتیجه این نادیده دریافت ها را در بازار می بینیم.

8 دی 1399

اعلام کشف بقایای تقریبا سالم دو مرد در پمپئی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، کشف بقایای تقریبا سالم دو مرد در پمپئی صورت گرفت.

4 دی 1399

خطرات دود سیگار خطرات دود سیگار

دود دست دوم سیگار حامل خطرات بسیاری برای سلامت است. 250 ماده شیمیایی مضر در دود دست دوم سیگار تشخیص داده شده که حداقل 50 مورد آن سرطان زا است.

18 آذر 1399

تعبیر خواب یخچال - یخچال خراب در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن یخچال در خواب نماد سرد مزاجی (خونسرد بودن) و عدم ارتباط قوی بیننده خواب با دیگران است. با تعبیر خواب یخچال همراه مجله خبرنگاران باشید.

15 آذر 1399

تعبیر خواب گل نرگس

با تعبیر خواب نرگس، تعبیر خواب هدیه دریافت نرگس، تعبیر خواب چیدن نرگس، تعبیر خواب گل نرگس پژمرده و تعبیر خواب بوییدن گل نرگس همراه ما باشید.

4 آذر 1399

تپش نبض مستند در قاب تلویزیون

امروز چهارمین جشنواره تلویزیونی به نمایش آثار خود انتها می دهد. این موضوع بهانه ای شد تا به آنالیز نقاط قوت و ضعف این جشنواره در دوره چهارم آن بپردازیم.

26 آبان 1399

مدل کسب و کار چیست و از چه اجزایی تشکیل شده است؟

آیا تا به امروز به فکر راه اندازی کسب و کار شخصی خودتان بوده اید؟ آیا به این فکر نموده اید که کسب و کارهای پیروز بر اساس چه قوانینی پیش می فرایند؟ چه هدفی را دنبال می نمایند یا چگونه درآمدزایی دارند؟ پاسخ به تمامی این سؤال ها با درک مفهومی تحت عنوان مدل...

3 آبان 1399

مشاهده معروف ترین مرثیه شهیدان کربلا در گنجینه نسخ خطی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مشاهده معروف ترین مرثیه شهیدان کربلا در گنجینه نسخ خطی صورت گرفت.

24 مهر 1399

گالری و موزه های بیروت با خسارات شدید روبرو شدند

ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، گالری و موزه های بیروت با خسارات شدید روبرو شدند.

7 مهر 1399

حضور کارشناسان بنیاد پژوهش آلمان در دو محوطه تاریخی خراسان جنوبی

ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، حضور کارشناسان بنیاد پژوهش آلمان در دو محوطه تاریخی خراسان جنوبی بچشم می خورد.

28 مرداد 1399

ویروس شورتکات چیست و چگونه آن را حذف کنیم؟

به احتمال زیاد تا به امروز عبارت ویروس شورتکات (Shortcut) به گوشتان خورده باشد و حتی شاید با آن دست و پنجه نرم نموده باشید. در این مطلب شما را با این ویروس آشنا می کنیم و نحوه از بین بردن آن را آموزش می دهیم.

26 مرداد 1399

امروز درب منزلتان را قفل نموده اید؟

آیا شما هم از آن دست افرادی هستید که خارج از خانه، شک می کنید که در را قفل نموده اید یا نه؟ اگر درگیر وسواس های فکری باشید که دیگر هیچ! حتما روزی چندبار قفل را چک می کنید یا به باز و بسته بودن در شک می کنید. درک میکنیم! این افکار و وسواس ها بسیار آزاردهنده...

11 مرداد 1399

جبر فناورانه و ایجاد کتابخانه های دیجیتال در دوران پساکرونا

خبرنگاران، پاندومی کرونا در جهان برخلاف تمامی مرگ ومیرها و ایجاد اختلال در کسب وکارها، موجب توسعه بعضی از خدمات علمی هم شده است. توسعه فعالیت های مرتبط با علم اطلاعات و دانش شناسی و حرکت عملکرد کتابخانه ها به سمت ارتقاء خدمات آنلاین و مجازی ازجمله این...

18 تیر 1399

بانک ها از جوادیه رفتند و مسائل شان باقی ماند

یکی از مسائل اساسی ساکنان محله جوادیه، وجود ساختمان های متروکه ای است که سال هاست در این بخش از منطقه16 به حال خود رها شده و جز زشتی و نازیبایی منظر شهری و همچنین بروز مسائل زیست محیطی منفعتی برای اهالی ندارند.

25 اسفند 1398