همایشها و نمایشگاه ها

تشکل های دانشجویی صنایع دستی در بوشهر تشکیل می شود

معاون صنایع دستی بوشهر تأکید کرد: تشکل های دانشجویی صنایع دستی در رشته ها و گروه های اقتصادی دانشگاهی با کمک مجموعه فرهنگی دانشگاه خلیج فارس تشکیل و از این طریق کارآفرینی و بازاریابی در حوزه صنایع دستی را تقویت خواهیم کرد.

17 آذر 1398

واکنش وزارت ورزش به شرایط غیرقانونی سرپرست دبیری فدراسیون تنیس

به گزارش خبرنگاران، سید محمد شروین اسبقیان که در چهاردهمین کنگره سراسری پزشکی ورزشی حضور داشت با تاکید بر اینکه برگزاری چنین برنامه هایی نشان از حرکت ورزش به سمت علمی شدن دارد، گفت: البته چاره ای هم جز این نیست چرا که با یافته های جدید در زمینه های علم...

8 آذر 1398

پوتین: روسیه خواستار گسترش روابط با عربستان است

رئیس جمهور روسیه در دیدار با پادشاه عربستان سعودی با بیان اینکه مسکو به همکاری با ریاض در چارچوب اوپک پلاس اهمیت فراوانی می دهد چرا که این همکاری ها تاثیر بسزایی در بازار انرژی جهان دارد، گفت: روسیه خواستار گسترش همکاری با عربستان است.

4 آذر 1398

دیدار سعد الحریری و بن زاید؛ رفع اختلافات و وعده های مالی ابوظبی

نخست وزیر لبنان که به امارات سفر کرده است با ولی عهد ابوظبی دیدار و درباره تحولات منطقه ای و روابط دوجانبه گفت وگو کرد.

23 آبان 1398

ماهاتیر محمد به مصر رفت

خبرنگاران: نخست وزیر سابق مالزی برای دیدار با مقامات مصری و شرکت در کنفرانس اخوان المسلمین وارد قاهره شد.

18 آبان 1398

شرکت های دانش بنیان ایرانی در بانفوذ ترین نمایشگاه علمی و فناوری حضور می یابند

مشاور معاون علمی و فناوری از اعزام یک هیئت تجاری و فناور متشکل از شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق ایرانی به با نفوذ ترین نمایشگاه علمی و فناوری در چین اطلاع داد.

15 آبان 1398

ستایش ترامپ از مودی در همایش تاریخی تگزاس

رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر هند در جریان یک تجمع بزرگ نادر برای یک رهبر خارجی در تگزاس تعارفات گرمی رد و بدل نموده اند.

6 آبان 1398

بازدید 100هزار نفر از نمایشگاه ایران، مهد تمدن در اسپانیا

نمایشگاه باستان شناسی اسپانیا در محل موزه ملی ایران به صورت رسمی افتتاح می گردد و تا 26 فروردین 1399 میزبان علاقه مندان است.

6 آبان 1398

مسعود عربشاهی درگذشت

مسعود عربشاهی، نقاش و مجسمه ساز ایرانی در سن 84 سالگی بر اثر عارضه قلبی - ریوی دار فانی را وداع گفت.

2 آبان 1398

معرفی فرصت های گردشگری دریایی بوشهر در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر گفت: فرصت های گردشگری دریایی بوشهر با شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران و صنایع وابسته به عموم مردم معرفی می شود.

19 مهر 1398

سالانه 20میلیون گردشگر داخلی از مازندران بازدید می نمایند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: دریای کهن و باستانی کاسپین به عنوان اسطوره زنده این سرزمین و فصل مشترک فرهنگی تمام کشورهای حاشیه این دریاست.

18 مهر 1398

نظربایف به مسکو رفت؛ رایزنی با پوتین در خصوص مسائل منطقه

نخستین رئیس جمهور قزاقستان برای دیدار با رئیس جمهور روسیه وارد پایتخت این کشور شد.

14 مهر 1398

چهره تاثیرگذار بیوتکنولوژی کشور انتخاب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران، در سومین همایش بین المللی و یازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی، دکتر کسری اصفهانی، عضو هئیت مدیره انجمن بیوتکنولوژی ایران، چهره تاثیر گذار (جایزه زنده یاد کاظمی آشتیانی) این دوره را معرفی...

14 مهر 1398

نمایشگاه سی و یکم، به تبادل مهارت ها و توانایی های هنرمندان یاری می نماید

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان گفت: سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به تبادل مهارت ها و توانایی های هنرمندان 31 استان کشور یاری می نماید.

13 مهر 1398

ارائه اقلام فراوری ملی در هفدهمین نمایشگاه عطر سیب

مسئول برگزاری نمایشگاه عطر سیب با تاکید بر توجه به فراوری ملی در برگزاری این رویداد فرهنگی گفت: در نمایشگاه سال جاری اقلام و ملزومات قابل ارائه به هیئت های مذهبی فراوری ملی هستند.

6 مهر 1398

مطالعات جامع گردشگری سلامت استان اصفهان تبیین می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان امروز یکشنبه 8 مهر در نشست مطبوعاتی نمایشگاه گردشگری سلامت اصفهان از برنامه ریزی برای اجرای طرح مطالعات جامع گردشگری سلامت استان اصفهان اطلاع داد.

2 مهر 1398

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران منصوب شد

در حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امیررضا شریف نیا به عنوان مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران منصوب شد.

31 شهریور 1398

مصر میزبان کنفرانسی در مخالفت با شکنجه؛ حقوقدانان آن را شوخی خواندند

حقوقدانان داخلی و بین المللی، تصمیم سازمان ملل درخصوص برگزاری کنفرانس مبارزه با شکنجه در قاهره را محکوم کردند و برخی از آنها این اقدام رابه دلیل نقض های حقوق بشر از سوی مقامات مصر، مضحک خواندند.

24 شهریور 1398

امضای توافق قانون اساسی سودان؛آینده شورای نظامی درهاله ای ازابهام

خبرنگاران، گروه بین الملل ـ رامین حسین آبادیان: شورای نظامی انتقالی سودان و ائتلاف مخالفان روز یکشنبه بیانیه قانون اساسی مورد توافق طرفین را امضاء کردند. برخی منابع آگاه نیز اعلام کردند که 18 آگوست (27 مرداد) تشکیل شورای حاکمیتی که قرار است اداره کشور...

14 شهریور 1398