والت دیزنی ورلد به قصه های معروف جان می بخشد: جزئیات تازه در اکسپوی D23 ژاپن

به گزارش فروش برتر، هتلی که با موضوع جنگ های ستاره ای در استراحتگاه والت دیزنی ورلد در فلوریدا افتتاح خواهد شد، مهمانان خود را به سفری به اعماق فضا می برد تا تجربه هایی بی نظیر را برای آن ها رقم برند. هر کدام از پنجره های اتاق ها به سوی چشم انداز ای فضایی گشوده خواهد شد.

والت دیزنی ورلد به قصه های معروف جان می بخشد: جزئیات تازه در اکسپوی D23 ژاپن

فلوریدا، در نمایشگاه اکسپوی D23 ژاپن 2018، باب چاپک، رئیس استراحتگاه ها و پارک های والت دیزنی، جزئیات تازهی در خصوص پیشرفت های صورت گرفته در استراحتگاه والت دیزنی ورلد که مربوط به سالگرد 50 سالگی آن است، افشا کرد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به رویدادهایی که برای مهمانان اندیشیده شده است:

داستان اسباب بازی

در ابتدای تابستان و با افتتاح زمین بازی داستان اسباب بازی، هیجان به اوج خود می رسد. این زمین بازی تازه با مساحت 11 جریب، مهمانان را به فضایی مهیج مثل حیاط خلوت اندی راهنمایی می نماید تا مهمانان احساس نمایند که قدشان به مقدار وودی و بویز کوچک شده است، چرا که دور تا دور آن ها را اسباب بازی های بزرگی محاصره نموده است. به خاطر استفاده از اسباب بازی هایی مانند بلوک های ساختمانی، سطل های پلاستیکی و بیل ها و تکه هایی از تخته های بازی می توان گفت که محیط مناسبی برای این سرزمین طراحی شده است که به نوبه خود، دو جاذبه تازه را شامل می گردد.

سلینکی داگ دش (Slinky Dog Dash) یک قطار هوایی است مسافران خود را به گشت وگذار در گوشه و کنار دنیای اسباب بازی های اندی می برد. بعلاوه، مهمان ها می توانند به همراه بیگانگان سبز کوچک و روی بشقاب پرنده های بیگانه دوری در هوا بزنند با استفاده از نوشیدنی های تازه ای که در ظرف ناهار وودی هست، برطرف خستگی نمایند.

ستارگان: لبه کهکشان

این سرزمین تازه که پیش بینی های بسیاری در خصوص آن وجود دارد در سال 2019 و به طور همزمان در استودیوی دیزنی هالیوود و پارک دیزنی لند - در مقیاس بزرگ - افتتاح خواهد شد و شامل یک ناوگان از جنگنده های بال ضرب دری و یک سفینه فضایی میلینیوم فالکون در مقدار های طبیعی خوهد بود.

این سرزمین بسیار جالب توجه شامل دو جاذبه هیجان برانگیز است که به مهمانان اجازه می دهد تجربیات خود را کنترل نمایند. یکی از آن ها، مهمانان را به میانه یک نبرد بین فرست اوردرها (First Order) و نیروهای مقاومت در یک نابودگر ستاره پرتاب خواهد نمود. در دومین مورد هم، مهمانان فرصتی برای پرواز با سفینه میلینیوم فالکون خواهند داشت که معروف ترین کشتی در کهکشان است. مهمانان در سرتاسر این سرزمین این شانس را خواهند داشت که با چویی، BB8 دوست داشتنی و اعضای فرست اوردر دیدار نمایند و بعلاوه گشتی در یک فروشگاه اسباب بازی در بازاری خیابانی بزنند که به وسیله تویداریان، یکی از موجودات فیلم جنگ ستارگان، اپیزود اول: تهدید شبح اداره می گردد.

هتل موضوعی جنگ ستارگان

هواداران فیلم های جنگ ستارگان می توانند ماجراهای محبوب جنگ ستارگان خود را در فضایی فراتر از پارک های موضوعی و با تجربه هایی در همه ابعاد یک کانسپت هتل موضوعی تازه برای جنگ ستارگان لمس نمایند. تجربه تازه حماسی، مهمانان را به کهکشانی بسیار دور خواهد برد و به صورت یکپارچه به جنگ ستارگان: لبه کهکشان متصل خواهد نمود که سرزمین تازهی است که در سال 2019 و در استودیوی دیزنی هالیوود افتتاح می گردد. بر خلاف همه چیزهایی که امروز به چشم می بینیم، این استراحتگاه لوکس تازه به طور کامل مهمانان را در داستانی از جنگ های ستارگان غرق خواهد نمود. سفر به فضا از زمانی آغاز می گردد که مهمانان از راه برسند، در سفینه مستقر شوند و یکدیگر را برای چند روز ماجراجویی جنگی در فضا همراهی نمایند. تاریخ افتتاحیه هتل تازه هنوز اعلام نشده است.

نگهبانان کهکشانی در Epcot

سوپر قهرمانان بزرگ الجثه بر روی Epcot فرود خواهند آمد و نیروی محافظین یک جاذبه گردشگری کهکشانی را تشکیل خواهند داد. با توجه به آن چه که در فیلم های پر حادثه نگهبانان کهکشان می بینیم، این جاذبه خانوادگی متفاوت از یک سیستم تازه نوآورانه برای حمل و نقل استفاده می نماید که یکی از طولانی ترین قطارهای هوایی محصور در دنیا است. بازگشت به دنیا آینده Epcot، جاذبه گردشگری تازهی است که به مناسبت 50 سالگی استراحتگاه والت دیزنی ورلد در سال 2021 افتتاح می گردد.

راه آهن میکی و مینی در استودیوهای هالیوود دیزنی

نخستین جاذبه گردشگری سواری که بر اساس داستان های میکی موس و مینی ماوس ساخته شده است از ابتدای سال 2019 پذیرای مهمانان استودیوهای هالیوود دیزنی خواهند بود. راه آهن میکی و مینی، داستانی را به همراه یک آهنگ دوست داشتنی به نمایش می گذارد و مهمانان را به سفری در دنیای غول پیکر و غیر قابل پیش بینی کارتون میکی موس می برد - این کارتون جایزه امی دریافت نموده است. فناوری های تازه یاری نموده اند تا دنیای کارتونی دو بعدی را به یک تجربه چند بعدی تبدیل نمایند.

یک نمایش تازه خانوادگی - محبت آمیز در پادشاهی حیوانات دیزنی

درست در بیستمین سالگرد کارتون پادشاهی حیوانات در 22 آوریل، یک نمایش خانوادگی-محبت آمیز در پارک موضوعی به نمایش گذاشته خواهد شد. این نمایش با بازی راسل و داگ از کارتون بالا از پیکسار دیزنی این فرصت را فراهم می نماید تا کاشف ارشد حیات وحش و دوستان پشمالوی او را در حین کشف گونه های پرنده در سرتاسر دنیا دیدار کنید.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1732

به "والت دیزنی ورلد به قصه های معروف جان می بخشد: جزئیات تازه در اکسپوی D23 ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والت دیزنی ورلد به قصه های معروف جان می بخشد: جزئیات تازه در اکسپوی D23 ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید