طراحی گرافیکی و چاپ

نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران بهمن ماه 99 برگزار می گردد

گروه Sharif ICT با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری نخستین نمایشگاه مجازی ایران ایتکس، نمایشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات را بهمن ماه سال جاری برگزار می نماید.

4 بهمن 1399

جلد دیدنی آاس در آستانه دربی عظیم مادرید

رئال در بازی شهرآورد مادرید امشب میزبان اتلتیکو خواهد بود.

17 دی 1399

هیچ دانش آموزی نباید از آموزش دور بماند ، حضور معلمان در مدارس الزامی است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس باید تحت هر شرایطی فعال باشند، گفت: وقتی اساس کار را بر آموزش حضوری قرار می دهیم پس باید معلمان در مدارس حضور پیدا نمایند و ضمن تدریس به صورت مجازی، به دانش آموزان حاضر در مدرسه نیز آموزش دهند.

6 آبان 1399

انتشار کتاب فریبرز ابراهیم پور 42سال پس از اثر نخست

به گزارش خبرنگاران ، بعد از 42 سال، مجموعه داستان فریبرز ابراهیم پور (ف. الف.نگاه) نویسنده، منتقد و شاعر کرمانشاهی با عنوان مخاطب من به همت نشر دیباچه در 295صفحه و در 1000 نسخه و به قیمت 50000 تومان منتشر شد.

8 مهر 1399

مشکل تمرکز دارید؟ اضطرابتان را کم کنید

وقتی شما تجربه یک اضطراب شدید را دارید، مثلا هنگامی که در تاریکی راهی خانه تان هستید شخصی که که پشت سر شما راه می رود، شما را تهدید می نماید، ممکن است به یاد داشتن جزئیات قیافه آن شخص برایتان سخت باشد.

15 شهریور 1399

پل ها و معبد لاک پشت راهی بازار نشر شدند

به گزارش خبرنگاران، این دو کتاب در قالب عناوین تازه مجموعه دنیا تازه داستان منتشر شده اند و نام هر دو هم از روی یکی از داستان هایشان انتخاب شده است.

7 تیر 1399

پیشنهادات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل به مجلس یازدهم برای پیشبرد اهداف انقلاب

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در جهت پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی نامه ای را خطاب به منتخبان مجلس یازدهم ارسال کرد.

5 تیر 1399

کشف اشعار منتشر نشده ای از ایرج میرزا، فرخی یزدی و میرزاده عشقی

نورمحمدی می گوید هنگام کار روی کتاب اخبار مشاهیر ادب معاصر در مطبوعات به اشعاری از ایرج میرزا، میرزاده عشقی، فرخی یزدی و نسیم شمال رسیده که تا به امروز در دیوان های این شعرا منتشر نشده اند.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران عطوان : آزادسازی سراقب معادلات سیاسی و نظامی را به نفع سوریه تغییر داد

تهران - خبرنگاران - عبدالباری عطوان سردبیر روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم چاپ لندن در سرمقاله امروز (سه شنبه) خود از آزادسازی شهر سراقب سوریه به عنوان یک تحول نظامی نام برد که تمامی معادلات سیاسی و نظامی بحران کنونی سوریه را تغییر داد.

1 اردیبهشت 1399

مجلس اروپا: اکتشافات دریایی ترکیه در آبهای نزدیک قبرس غیرقانونی است، استقرار رادارهای جدید ترکیه در مرز مشترک با سوریه

به گزارش خبرنگاران، حریت با اشاره به درخواست مجلس اروپا از ترکیه برای توقف اقدامات تحریک آمیز در حوزه دریایی قبرس گزارش داد مجلس اروپا خواهان توقف تجاوز ترکیه به ناحیه مالی ویژه قبرس و حق آن در اکتشاف منابع طبیعی شده است.

16 فروردین 1399

هفته فرهنگی آذربایجان غربی در استان ارزروم ترکیه اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران، جلیل جباری پیش از ظهر دوشنبه در ملاقات با سرکنسول و وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارزروم ترکیه با اشاره به توانمندی های استان در زمینه جذب گردشگر و آثار تاریخی بی نظیر در استان اظهارداشت: استان آذربایجان غربی نزدیکترین استان...

12 فروردین 1399

قدمت برند دلتا، مهم ترین رکن اصالت آن است

نگاهی به تاریخچه موفقیت برند های بزرگ در ایران و دنیا حاکی است که در میان عناصر مهم اصالت و ارزش برند، قدمت تاریخی یکی از اصول و فاکتورهای بنیادین است.

10 اسفند 1398

ارزان ترین، محبوب ترین و خطرناک ترین مقصدهای گردشگری جهان

خبرنگاران: بر اساس آمارهای اعلام شده سال گذشته بیش از یک میلیارد مسافرت برون مرزی در جهان اجرا شده است که با توجه به افزایش تعداد مسافرت ها این سوال ایجاد می گردد که مهمترین مقصد گردشگران کجا بوده است.

1 اسفند 1398

ایران مال، مطالعه در کتابخانه هاگوارتز

کتابخانه جندی شاپور یکی از بخش های پروژه بزرگ ایران مال است که طراحی منحصر بفردی میان جاهای دیدنی تهران دارد. این کتابخانه با نماهای چوبی در نگاه اول شما را به یاد سری محبوب فیلم های هری پاتر و نقش آفرینی بازیگران آن در کتابخانه هاگوارتز می اندازد. جالب...

15 بهمن 1398

گام به گام از تألیف تا چاپخانه؛ روایتی از کوشش برای فراوری 124 میلیون جلد کتاب درسی

خبرنگاران:این روزها تیم بزرگی ازمؤلفان، حروف چین ها، هنرمندان و کارگران چاپخانه دست به دست هم و گاه با فعالیتی شبانه روزی در تلاشند تا 124 میلیون جلد کتاب درسی ابتدای مهر روی میز دانش آموزان باشد. در این گزارش روایتی از این ماجرا را بخوانید.

13 بهمن 1398

گزَغ ها و گربولک ها در فکرهای خنده دار خانم نویسنده!

نیلوفر نیک بنیاد:احتمالاً در روزهای گذشته، حداقل یکی دوبار اسم زهرا شاهی به گوشتان خورده؛ چون همین چند روز قبل، رونمایی کتاب جدیدش رئیس باغ مادام خل چه بود که کلی طنزدوستان را مسرور کرد. چرا؟ چون معمولاً کتاب هایی که خانم شاهی برای بچه ها و نوجوانان می...

6 بهمن 1398

طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور برگزار می شود

مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور خبر داد.

13 دی 1398