هوش مصنوعی

چند نکته درباره هوش مصنوعی و زندگی روزمره؛ وقتی این فناوری همه جا هست!

زمانی که درباره هوش مصنوعی اخبار مختلفی می شنوید حتماً فرض می کنید که اصلاً این اخبار به شما چه ربطی دارد. بیشتر افراد فکر می کنند که هوش مصنوعی چیزی است که فناوری های غول آسا و بزرگ با آن سروکار دارند و زندگی روزمره هیچ سروکاری با هوش مصنوعی ندارد. واقعیت...

8 دی 1399

تشخیص ابتلا به کووید19 در کمتر از 5 دقیقه ممکن شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، دانشگاه آکسفورد از یک تست تشخیص کووید 19 رونمایی نموده که با استفاده از هوش مصنوعی برای تحلیل سواب گلو، ابتلا به این ویروس را در کمتر از 5 دقیقه شناسایی می نماید.

27 آبان 1399

اولین اطلاعات و جزییات گیم پلی Elden Ring به بیرون درز کردند

می دانیم که هیدتاکا میازاکی و جرج آرآر مارتین مشغول ساخت یک بازی جدید به اسم Elden Ring هستند؛ یک نقش آفرینی اکشن که قرار است کم و بیش شبیه به مجموعه بازی های دارک سولز باشد. با این حال، از زمان رونمایی بازی هیچ چیز از آن نشنیده ایم. با توجه به اینکه احتمالا...

20 شهریور 1399

هواوی روی فناوری فیلم های حرارتی گرافنی سرمایه گذاری می کند

شرکت هواوی با خرید بخشی از سهام شرکت فوکسی تکنولوژی قصد دارد روی تولید فیلم های حرارتی گرافنی سرمایه گذاری کند.

6 شهریور 1399

جلوگیری از خودکشی با هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از زددی نت، دولت استرالیا بودجه ای 1.2 میلیون دلاری را به این طرح اختصاص داده و قرار است گوگل نیز در این زمینه با محققان استرالیایی همکاری کند.

12 فروردین 1399

حمایت از طرح های دانشجویی حتما نباید از جنس مالی باشد

یک دانشجوی مقطع دکتری که پروتایپ نانویی ارائه کرده است، گفت: برای رشد یک تیم جوان حتما نباید حمایت ها مالی باشد بلکه حمایت از یک محوصل انگیزه جوانان را بیشتر می کند.

28 آذر 1398

آیا می دانستید هایی که نمی دانستید! (1)

خبرنگاران: در این مطلب با دانستنی های جالبی آشنا می شوید که احتمالا نمی دانستید.

9 مهر 1398