راهنمای سفر

مدارک مورد احتیاج برای دریافت ویزای ویتنام

سفر به کشوری که سال ها با جنگ و فقر مبارزه نموده و امروز به مقصدی با زیبایی های بی انتها، تمدن و فرهنگ غنی، مراکز خرید لوکس و هتل های عظیم تبدیل شده است، می تواند تجربه ای جذاب و متفاوت باشد. درباره ویتنام صحبت می کنیم، مقصدی بی نظیر با طبیعتی بکر و مثال...

28 آبان 1399

روایت نیویورک تایمز از برخورد توهین آمیز در فرودگاه های آمریکا با ایرانی ها ، دانشجویان دیپورت شده چه گفتند؟

یک رسانه آمریکایی به رفتار تحقیرآمیز مأموران فرودگاه های آمریکا با دانشجویان ایرانی اشاره نموده و نوشته است که این افراد با بازپرسی های سیاسی، نگهداری در سلول های سرد و حتی درآوردن کامل لباس از تن برای جستجوی بدنی روبرو شده اند.

23 اسفند 1398

نگاهی به ظرفیت های گردشگری آبی در استان گلستان

خبرنگاران/گلستان سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) توریسم را پدیده ای اجتماعی، فرهنگی، تجاری می داند که مستلزم جابجایی مردم به مکانی غیر از محل سکونت و کار خود است. تعریف این سازمان برای گردشگری عبارت است از: مجموعه ای از فعالیت ها که فرد یا افرادی به مکانی غیر...

18 بهمن 1398

تماشای شفق قطبی در روسیه، تصویری که هرگز فراموش نخواهید کرد!

بسیاری از انسان ها آرزوی دیدن شفق قطبی را دارند ولی این شانس نصیب بسیاری از آنها نمی شود. تماشای پایکوبییدن بی وقفه نورهای زیبا و خوش رنگ و لعاب که با شکل های گوناگون و خیره کننده هر بیننده ای را مسحور می کنند چیزی نیست که کسی بتواند از دیدنش صرف نظر کند.

8 آبان 1398

راهنمای سفر به مشهد

مشهد از آن شهرهایی است که در همه فصل ها خیابان هایش پر از مسافر است. با اطلاعات ضروری و راهنمای سفر به این شهر گردشگری آشنا شوید.

27 مهر 1398

مجموعه جهانی تخت جمشید در صدر بازدید گردشگران خارجی استان فارس

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: طی هفت ماه سال جاری بیش از 4میلیون و 240هزار گردشگر داخلی و خارجی از اماکن تاریخی و فرهنگی استان فارس بازدید کردند.

30 شهریور 1398