نقوی حسینی: الان زمان گرو کشی سیاسی نیست

به گزارش فروش برتر، یک نماینده سابق مجلس گفت: اگر مردم گرفتار باشند دیگر نمی گویند تقصیر این قوه است یا آن دیگری، بلکه آنها حاکمیت را مقصر می دانند.

نقوی حسینی: الان زمان گرو کشی سیاسی نیست

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگاران، در ارتباط با ضرورت وحدت و همدلی میان قوا اظهار کرد: ما در شرایط ویژه و خاصی قرار داریم. از یک سو جنگ تمام عیار مالی به سرکردگی آمریکایی ها علیه ما وجود دارد که عرصه را برای ما تنگ نموده است. آنان هر روز سعی می نمایند با تحریم ها فضای کشور را تحریک و به سوی فشارهای بیشتر گام بردارند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر با گسترش بیماری کرونا و آثار مخربش رو به رو هستیم. برای حل این مشکل علاوه بر تدبیر مسئولان ضروری است تا مردم هم با تمام توان با ستاد ملی مبارزه با کرونا همکاری نمایند.

این نماینده سابق مجلس گفت: بازار کشور لجام گسیخته شده است، مشاغلی که بر اساس دستورات ستاد مبارزه با کرونا باید تعطیل شوند، زودتر باید از این دستور پیروی نمایند.

وی خاطر نشان کرد: در چنین شرایطی که از مردم، کاسبان، بازاریان و مسئولین درخواست هماهنگی و همکاری داریم عقل، شرع و عرف حکم می نماید تا همه قوا، نیروها، مسئولین، جریان ها و جناح های سیاسی دست به دست هم دهند تا از بحران پیش آمده عبور کنیم.

نقوی حسینی در خاتمه گفت: همان طور که به تازگی هم رهبر معظم انقلاب بر ضرورت همکاری و هماهنگی همه قوا تاکید کردند ما هم می گوییم موقعیت گروکشی و دعوای سیاسی و تنش و درگیری نیست. همه باید متحد شوند دولت با تمام ارکان دو قوه دیگر جلسه مشترک داشته باشد تا از این طریق سه قوه بتوانند به هم یاری نمایند؛ چراکه اگر مردم گرفتار باشند دیگر نمی گویند تقصیر این قوه است یا آن دیگری، بلکه آنها حاکمیت را مقصر می دانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1059

به "نقوی حسینی: الان زمان گرو کشی سیاسی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقوی حسینی: الان زمان گرو کشی سیاسی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید