طراحی سایت: گزارش سایت معتبر روس از دوئل بزرگ وزن 86 کیلوگرم لیگ برتر کشتی آزاد

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - یک سایت مطرح روس گزارشی را از حضور مدعیان وزن 86 کیلوگرم لیگ کشتی آزاد ایران با حضور حسن یزدانی قهرمان المپیک و دنیا و آرتور نایفونوف روس دارنده مدال های برنز دنیا و المپیک داده است.

طراحی سایت: گزارش سایت معتبر روس از دوئل بزرگ وزن 86 کیلوگرم لیگ برتر کشتی آزاد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در گزارش این سایت روس آمده است: پر سر و صداترین قرارداد لیگ برتر کشتی آزاد ایران، ثبت قرارداد حسن یزدانی قهرمان قهرمانان با تیم آمل بود.

اما تیم جویبار نیز که پیش از این از ماگومد رسول قاضی ماگمدوف بهره برده بوده با عباس گادجی ماگمدوف قهرمان دنیا در وزن 61 کیلوگرم قرارداد امضاء کرد تا این تیم نیز در رقابت با تیم آمل این کشتی گیر را جذب کند.

باشگاه سهند ارس نیز دیگر تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد ایران که پیش از این ژاگیر شاخیف روس و قهرمان وزن 65 کیلوگرم نروژ را در اختیار گرفته بود نسبت به جذب آرتور نایفونوف روس، دارنده مدال های برنز المپیک و دنیا اقدام نموده است.

تیم ذوب آمل نیز تنها با محمد حبیب کادجی محمداف درانده مدال نقره المپیک در وزن 74 کیلوگرم قرارداد ثبت نموده است و به نظر می رسد قصد اضافه کردن کشتی گیر دیگر خارجی را نداشته باشد و در پی استفاده از کشتی گیران ملی پوش و مطرح ایرانی است.

با توجه به اینکه هر تیم می تواند از دو لژیونر خارجی استفاده کند اما به نظر می رسد تیم دانشگاه آزاد قائمشهر قصد جذب کشتی گیر خارجی برای مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد ایران را ندارد.

اما مجذوب کننده ترین و مهمترین ملاقات لیگ برتر کشتی مصاف آرتور نایفونوف روس و حسن یزدانی در مرحله نیمه نهایی وزن 86 کیلوگرم بین تیم های سهند ارس و فولادین ذوب آمل باشد که پهلوان ایرانی تا به امروز دو بار در رقابت های دنیای و یک بار در رقابت های المپیک از سد این کشتی گیر گذشته است.

گفتنی است مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد روز پنج شنبه 18 آذرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1714

به "طراحی سایت: گزارش سایت معتبر روس از دوئل بزرگ وزن 86 کیلوگرم لیگ برتر کشتی آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: گزارش سایت معتبر روس از دوئل بزرگ وزن 86 کیلوگرم لیگ برتر کشتی آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید