پیست اسکی کوهرنگ و بارده به بخش خصوصی واگذار گردد

به گزارش فروش برتر، استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر واگذاری تکمیل زیرساخت های پیست اسکی کوهرنگ و بارده به بخش خصوصی گفت: اداره کل ورزش و جوانان باید با یاری کارشناسان وزراتخانه طرحی را برای پیست اسکی کوهرنگ ارائه دهد.

پیست اسکی کوهرنگ و بارده به بخش خصوصی واگذار گردد

به گزارش فروش برتر به نقل از ایسنا، اقبال عباسی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه های اجرایی ملزم هستند تا 5 روز آینده طرح های پیشنهادی خود برای پروژه های اقتصادمقاومتی را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری ارائه دهند، فهرست نهایی پس از آنالیز و جمع بندی نهایی ارائه می گردد.

استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص تکمیل پروژه راه اردل- دوپلان به گورمیزه اعلام کرد: در مرحله اول فردی که نقشه مصوب راه را نادیده گرفته است پس از شناسایی به دستگاه قضایی معرفی می گردد، همچنین یک کارگروه متشکل از دستگاه های اجرایی از جمله گردشگری، استانداری، راه و شهرسازی و... برای مشخص جهت جدید تشکیل و ظرف مدت یک هفته جهت جدید مشخص می گردد.

وی بر واگذاری تکمیل زیرساخت های پیست اسکی کوهرنگ و بارده به بخش خصوصی، تاکید نمود و اضافه نمود: اداره کل ورزش و جوانان باید با یاری کارشناسان وزراتخانه طرحی را برای پیست اسکی کوهرنگ ارائه دهد.

در ادامه علی شهریارپور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام کرد: تا به امروز 153 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار مازاد بر اعتبار اختصاص یافته به پروژه های طبیعی چهارمحال و بختیاری در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان اختصاص یافته است، پروژه باند دوم جاده شهرکرد به بروجن، تونل زره، جاده جوزستان - ارمند از پروژه هایی است که در این سفر به آن ها اعتبار تخصیص یافته است.

شهریارپور ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان برای تملک قسمتی از اراضی پیست اسکی چلگرد در شهرستان کوهرنگ، اعتبار لازم را به وسیله منابع ملی پیگیری کند.

وی به پروژه های مهم چهارمحال و بختیاری که در سال های اخیر دچار رکود بوده اند، اشاره نمود و گفت: برای تسریع در فرایند اجرای این پروژه ها احتیاج است آن ها را جزو پروژه های اقتصادمقاومتی قرار دهیم.

شهریارپور تأکید کرد: پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری در چهارمحال و بختیاری دارای ردیف و اعتبار ملی هستند، بنابراین احتیاجی نیست در فهرست پروژه های اقتصاد مقاومتی قرار بگیرند.

همچنین علیرضا شجاعی، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: 38 پروژه از سوی دستگاه های اجرایی به عنوان پروژه های پیشنهادی اقتصادمقاومتی برای سال آینده ارائه شده است که در نهایت پس از آنالیز 30 پروژه برای اجرا انتخاب می گردد.

وی اعلام کرد: ساخت 2 هزار و 440 واحد مسکونی، احداث 2 هزار واحد مسکونی برای روستاییان، مرمت بازگشایی ایل راه های عشایری، توسعه خوشه خاتم کاری شیخ شبان و... از دیگر پروژه های اقتصادمقاومتی سال آینده در استان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 568

به "پیست اسکی کوهرنگ و بارده به بخش خصوصی واگذار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیست اسکی کوهرنگ و بارده به بخش خصوصی واگذار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید