امروز درب منزلتان را قفل نموده اید؟

به گزارش فروش برتر، آیا شما هم از آن دست افرادی هستید که خارج از خانه، شک می کنید که در را قفل نموده اید یا نه؟ اگر درگیر وسواس های فکری باشید که دیگر هیچ! حتما روزی چندبار قفل را چک می کنید یا به باز و بسته بودن در شک می کنید. درک میکنیم! این افکار و وسواس ها بسیار آزاردهنده و ناخوشایند هستند.

امروز درب منزلتان را قفل نموده اید؟

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

از طرف دیگر امنیت به معنای واقعی یکی از مهم ترین دغدغه های فکری همه ما است. باید قبول کنیم که عصر مدرن، علاوه بر همه فوایدی که دارد، باعث دوری آدمها از هم و پایین آمدن اعتماد افراد نسبت به یکدیگر شده است. دیگر مثل گذشته نمی توانیم بی خیال در باز حیاط و درب ورودی منازل شویم و مطمئن باشیم که کسی به حریم خانه ما تجاوز نمی نماید.

اما چاره چیست؟ چطور می توان از قفل بودن و غیرقابل نفوذ بودن درهای ورودی خانه مطمئن شد؟ آیا راهی برای کنترل کردن دائمی درب ورودی منزل یا شرکت ها وجود دارد؟

خبر خوب اینکه جواب این سوالات مثبت است. خوشبختانه فناوری های دهه های گذشته در حوزه امنیت منازل و ادارات پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته اند. نتیجه این پیشرفت ها، ابداع طیف متنوعی از قفل های دیجیتال درب منازل یا ادارات است که امنیت ساکنین را به صورت قابل توجهی افزایش داده است.

قفل هوشمند چیست؟

قفل های هوشمند، فناوری های نسبتا جدید هوشمندی هستند که جایگزین قفل های فیزیکی قدیمی خواهند شد. این قفل ها مانند قفل های قدیمی تر روی درب های ورودی منازل، ادارات و هتل های نصب می شوند و طیف وسیعی از انتخاب برای باز کردن درب را به افراد ارائه می دهند.

امکانات قفل های هوشمند وسیع و متنوع است. شما می توانید قبل از خرید قفل ها انتخاب کنید که مایلید چطور درب منزلتان باز گردد. این انتخاب می تواند شامل استفاده از حسگر اثر انگشت، اسکن شبکیه چشم، کارت، رمز عددی و یا ترکیبی از این انتخاب ها را دربر داشته باشد.

مثلا بسیاری از کاربران علاقه دارند که درب ورودی منزل شان با حسگر اثر انگشت باز گردد. قفل های دیجیتال این امکان را دارند که تا 50 اثر انگشت را در حافظه شان ثبت نمایند و با اسکن آنها اجازه باز شدن در را صادر نمایند.

مزایای استفاده از قفل هوشمند

نکته مثبت درمورد استفاده از قفل های هوشمند دیجیتالی در نحوه بازکردن درها این است که افراد می توانند نسبت به توانایی افراد خانواده نوع قفل گشایی را انتخاب نمایند. مثلا اگر در خانه شما کودک زیر 7 سال زندگی می نماید که توانایی وارد کردن رمز را ندارد، یا سالمندان ساکن منزلتان که رمز را فراموش می نمایند، می توانند از فرم اسکن اثر انگشت یا شبکیه چشم استفاده نمایند.

یا اگر قرار است میهمان داشته باشید، می توانید برای آنها رمز میهمان تعریف کنید. این رمزها موقتی هستند و فقط برای عبور مهمانان تعریف می شوند.

علاوه براین امکانات، قفل های هوشمند طراحی زیبا و مدرنی دارند و تقریبا غیرقابل هک و نفوذ هستند. این قفل ها به سیستم هشدار باز بودن درب منزل هم مجهز هستند و اگر پس از چند دقیقه درب منزل باز بماند، به شما هشدار خواهند داد.

سیستم هشدار حریق، قفل کودک و امکان کنترل ورودی و خروجی منزل با استفاده از تلفن همراه یکی دیگر از مزایای مهم قفل های هوشمند است.

درواقع شما وقتی از منزل تان دور هستید، با کنترل ورودی و خروجی منزل می توانید خیالتان را از بابت امنیت خانه قرص و محکم کنید. این کار با ارسال اطلاعات ورود و خروج توسط قفل هوشمند به اپلیکیشن نصب شده روی گوشی هوشمند همراهتان انجام می گردد. سطح امنیت میتواند با نصب چشمی دیجیتال بر روی درب که قابلیت ضبط تصاویر را دارد حتی دوچندان گردد.

این مزیت می تواند برای مدیران ادارات بسیار مفید باشد. امکان کنترل از راه دور ورودی و خروجی اداره مزیتی است که این قفل ها در اختیار آنها قرار می دهد.

البته قفل های هوشمند می توانند اطلاعات دیگری را هم به گوشی های همراه ارسال نمایند. هشدار اتمام باطری، هشدار تجاوز به حریم خانه و ورود با زور به خانه، هشدار حریق و… از دیگر اطلاعاتی هستند که در مواقع احتیاج به گوشی همراه شما ارسال می شوند.

کیفیت و زیبایی

جدا از همه گزینه هایی که قفل های الکترونیک پیش روی شما قرار می دهند، زیبایی و طراحی منحصر به فرد آنهاست. قفل های دیجیتال به منازل شما ظاهری مدرن و جذاب می بخشند و برای کسانی که هوادار طراحی های مدرن هستند، دل پذیر خواهندبود.

همچنین کارت یا کلید قفل های دیجیتال، برخلاف کلیدهای قفل های سنتی، بسیار سبک هستند و حمل آنها باتوجه به جای کمی که اشغال می نند، بسیار آسانتر و کم دردسرتر است.

با خرید قفل های دیجیتال، برای هر بار عوض کردن منزل تان دیگر احتیاج به خرید چندباره قفل ندارید. این قفل ها به سادگی می توانند روی درب های دیگر هم نصب شوند. شاید خرید قفل های دیجیتال، در ابتدا گران و پردردسر به نظر برسد. ممکن است با دیدن قیمت های قفل های الکترونیک فکر کنید که آنها ارزش خرید ندارند یا برای خرید دچار تردید شوید. اما باید توجه داشته باشید که یک بار هزینه کردن برای تامین امنیت خانواده و استفاده از مزایای زیاد این قفل ها، حتی بیشتر از قیمت یک قفل دیجیتال ارزش دارد.

برندهای قفل دیجیتال در بازار ایران

متأسفانه شرایط مالی و تحریمی این روزهای بازار ایران، حضور بسیاری از برندهای صاحب نام در حوزه قفل های دیجیتال را در ایران محدود نموده است. بسیاری از برندهای خوش نام و قدیمی درزمینهٔ فراوری قفل های دیجیتال، یا به صورت بسیار محدود در ایران فعالیت دارند، یا خدمات مناسب پس از فروشی از آن ها دریافت نخواهید کرد.

بسیاری از برندها علی رغم شهرت و کیفیت بالا، یا به سختی در بازار پیدا می شوند یا خدمات پس از فروش و نمایندگی مناسبی ندارند.

در غیاب بسیاری از برندهای نام آشنای بازار قفل دیجیتال، دامنه انتخاب شما کمی محدودتر می گردد. اما نگران نباشید. همچنان گزینه های مناسبی در اختیار دارید که می توانید قفل های باکیفیت و خوش ساختی را از آن ها تهیه کنید.

کدام قفل دیجیتال را بخریم؟

همگی برندهای موجود در بازار ایران نکات مثبت و منفی زیادی دارند که با جستجویی ساده میان نظرات کاربران می توانید از آن ها سر دربیاورید.

البته همگی این برندها می توانند انتظارات کاربران را برآورده نمایند و قطعاً در این مسئله پیروز عمل نموده اند؛ وگرنه به برندهای صاحب نام قفل دیجیتال تبدیل نمی شدند. همه چیز به شما بستگی دارد. به اینکه اولویتتان برای تهیه یک قفل دیجیتال چیست و از آن چه انتظاری دارید؟

اما در یک نمای کلی، با توجه به شرایط فعلی مالی، می توان گزینه هایی را پیدا کرد که محبوبیت عمومی بالایی داشته باشند و بتوانند هر کاربر با هر سطح سلیقه را راضی نمایند.

در حال حاضر برچسب محبوب ترین قفل های دیجیتال بازار ایران به محصولات کره جنوبی تعلق می گیرد. این کشور شرق آسیایی یکی از پیشروترین بازارهای قفل دیجیتال در آسیا را در دست دارد و محصولات متنوعی را روانه بازار کشور ما نموده است.

از میان قفل های دیجیتال فراوری این کشور، قفل هوشمند یوکا بیشترین درجه محبوبیت و اعتبار را دارا ست این قفل ها در عین صرفه مالی نسبت به رقبای اروپایی و آمریکایی خود، با فناوری های پیشرفته و گستره امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهند، یکی از بهترین گزینه های حال حاضر در بازار ایران محسوب می شوند.

از طرفی، در خرید محصولات دیجیتال، برندهایی اولویت و ارجحیت دارند که تخصصشان فراوری آن کالای دیجیتال باشد. به شخصه ترجیح می دهم از برندی خرید کنم که به صورت تخصصی در حوزه فراوری قفل دیجیتال متمرکز شده باشد.

یوکا با بیشتر از بیست سال سابقه فعالیت و نمایندگی فروش در ایران، خیال مشتریان را از بابت خدمات پس از فروش و گارانتی راحت نموده است. ضمن اینکه یوکا به صورت تخصصی در فراوری و توسعه فناوری قفل های دیجیتال فعال است و این خصوصیت به یوکا فزونی می بخشد. البته یوکا در بازارهای بین المللی هم رقیب سرسختی برای محصولات آمریکایی و اروپایی محسوب می گردد.

فناوری موجود در قفل های دیجیتال یوکا بعد از بیست سال فعالیت در ایران، با معماری بومی ایران سازگار شده است و این فناوری بومی شده، تجربه دل پذیرتری در استفاده از قفل های دیجیتال به مشتریان ارائه می دهد. این ویژگی در کمتر قفل دیجیتال خارجی حاضر در ایران دیده می گردد و در نوع خود بسیار قابل توجه است.

درعین حال، تمام انتظاراتی که مشتری از یک قفل دیجیتال دارد را می تواند در قفل های یوکا و مدل های متعدد آن پیدا کند.

ضمن اینکه کاربران با خرید قفل های یوکا از پوشش گسترده نمایندگی و خدمات پس از فروش و ضمانت تعمیرات قفل های یوکا بهره مند خواهند شد که این مسئله باعث اطمینان خاطر آن ها در خرید خواهد بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر از محصولات یوکا، به وبسایت نمایندگی فروش این قفل مراجعه کنید.

منبع: اتاق
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 812

به "امروز درب منزلتان را قفل نموده اید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز درب منزلتان را قفل نموده اید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید