معروف ترین سایت های رزرو هتل دنیا چه ویژگی هایی دارند؟ (طراحی سایت)

به گزارش فروش برتر، برای همه ما پیش آمده که عکس های هتل با چیزی که در واقعیت رزرو کردیم زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد.

معروف ترین سایت های رزرو هتل دنیا چه ویژگی هایی دارند؟ (طراحی سایت)

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

خرید مقرون به صرفه حسی شبیه به برنده شدن دارد، مهم نیست که چقدر بابت بلیط هواپیما یا رزرو هتل هزینه نموده ایم، همه ما وقتی هتل را حتی با چند تومان کمتر از سایت های دیگر رزرو می کنیم احساس پیروزی داریم! با ما همراه باشید تا سایت های رزرو هتل در جهان را بشناسید.

اما تجربه های بد هم کم نیستند. گاهی بعد از رزرو متوجه می شویم که می توانستیم با این قیمت جای بهتری رزرو کنیم و یا همین اقامتگاه در سایت دیگری با قیمت کمتر فروخته شده است!

فلای تودی| مقرون به صرفه ترین سایت رزرو هتل در جهان

همه ما حداقل یک بار در زندگی این سوال را از خودمان پرسیده ایم: من کی می توانم بدون دغدغه به یک سفر رویایی بروم؟

جواب این سوال بدون اغراق یک کلمه است: همین حالا!

حتمآ نگاهی به موجودی کارت بانکیان می اندازید یا پس اندازتان را چک می کنید و با خنده می گویید: با این پس انداز؟ کجا؟

جواب این سوال را فقط و فقط فلای تودی می تواند به شما بدهد! کافی است گزینه کی؟ کجا؟ در فلای تودی را امتحان کنید. فلای تودی مقرون به صرفه ترین بلیط را به شما نشان می دهد! ممکن است با این هزینه بتوانید ده روز دیگر به جنوب بروید و برگردید! شاید نزدیک ترین گزینه همین امشب باشد، ممکن است بتوانید با یک پرواز به رشت، شیراز یا هر مقصد دیگری بروید و یک هفته بعد با مقرون به صرفه ترین قیمت بلیط برگردید. شاید بتوانید با همین پول دو ماه بعد به استانبول یا ازمیر یا باکو سفر کنید!

فلای تودی تمام این گزینه ها را در اختیارتان قرار می دهد: کی؟ کجا؟ کافی است بودجه موردنظرتان را وارد کنید. این سایت مقصدهای جدیدی برایتان می سازد. اگر اهل ماجراجویی هستید سایت های رزرو هتل در جهان برای شما ساخته شده است.

اما یکی دیگر از مواردی که فلای تودی را به یکی از برترین سایت های رزرو هتل در جهان (https://www.flytoday.ir/hotel) تبدیل نموده است امکان رزرو هتل با ریال است! شما می توانید هاستل، هتل یا آپارتمان را در هر کجای جهان که بخواهید با کارت اعتباری و به ریال پرداخت کنید! چه بخواهید از تهران به رشت بروید و چه بخواهید از اهواز برای آلاسکا هتل رزرو کنید کافی است مقصدتان را در این سایت معین کنید. شما از تنوع اقامتگاه ها و تنوع قیمت ها شوکه می شوید. فقط چند دقیقه وقت کافی است تا بتوانید هتل مورد نظرتان را در این سایت رزرو کنید!

اگر در هر کجای جهان و در هر ساعتی از شبانه روز با مشکل روبرو شدید جای نگرانی نیست! می توانید به پشتیبانی این سایت زنگ بزنید و یاری بگیرید.

فلای تودی جواب این سوال را با رسم شکل می دهد! کافی است مبدا و مقصدتان را معین کنید، شما می توانید نمودار قیمتی این مسیر را از نزدیک ببینید. حالا تصمیم گرفتن برایتان راحت تر می شود. درست مثل اینکه یک نفر با پیشگویی آینده را برایتان ترسیم کند.

حالا اگر می خواهید شانس تان را برای مقرون به صرفه تر شدن بلیط امتحان کنید نیازی نیست که هر لحظه سایت را چک کنید. کافی است گزینه اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیما را فعال کنید. آخرین قیمت بلیط پرواز مورد نظر شما در صورت تغییر همان لحظه برایتان پیامک یا ایمیل می شود.

کی وی| جاده را به سمت خودت منحرف کن!

دوست دارید در این لحظه از جهان کجا باشید؟ پاسخ به این سوال ممکن است خیلی رویایی باشد! پاریس؟ ایتالیا یا شاید یونان؟ جزایر مالدیو یا خانه قدیمی بچگی هایتان؟

اما اگر منطقی فکر کنید این سوال فقط یک جواب دارد. دوست دارم جایی باشم که بودجه ام کفاف آن را بدهد و بتوانم با هزینه مناسب و تماشا سایت های رزرو هتل در جهان سفر خوشایندی داشته باشم! شاید فکر کنید با بودجه ای که دارید این مکان ممکن است هیچ کجای جهان نباشد! اما کی وی دات کام پاسخ جالبی برای شما دارد: شما همه جای جهان را امتحان ننموده اید! کی وی تمام جهان را در پی مقصد شما می شود!

شاید کی وی متنوع ترین سایت رزرو هتل در جهان نباشد، اما برای آغاز یک ماجراجویی هیجان انگیز برترین سایت جهان است.

اکسپدیا| سفر کنید، جایزه بگیرید

تصور کنید توی یک فروشگاه بزرگ و پر از لباس های مارک دار هستید، اما همه چیز به شکل عجیبی تخفیف خورده است! در این شرایط شما دلتان می خواهد تمام لباس های فروشگاه را خریداری کنید! اما تخفیف های عجیب فقط درباره لباس یا لوازم خانگی نیست! سایت گردشگری اکسپدیا گاهی آنقدر تخفیف های جذابی دارد که شما حتی اگر قصد سفر نداشته باشید تصمیم می گیرید چمدانتان را ببندید!

اگر زیاد سفر می کنید باید حتما عضو برنامه اکسپدیا ریوارد یا جایزه های اکسپدیا بشوید! شما با هر سفری که می روید، با هر بلیط و هر هتلی که رزرو می کنید، جایزه می گیرید و هروقت که بخواهید می توانید جایزه هایتان را به تخفیف تبدیل کنید! اینکه یک بلیط 100 دلاری را با قیمت 40 دلار خریداری کنید هرکسی را ترغیب می نماید که کوله اش را ببندد و سایت های رزرو هتل در جهان را بشناسد.

اگر عضو اکسپدیا ریوارد که یکی از سایت های رزرو هتل در جهان است باشید گاهی تسهیلات جالبی به شما تعلق می گیرد. مثلا ممکن است در هنگام رزرو یک هتل بتوانید از مزیتی مثل صبحانه رایگان بهره ببرید یا حتی به شما اجازه بدهد هزینه هتل را با تاخیر پرداخت کنید.

تریپ ادوایزر|اینجا همه چیز واقعی است

تریپ ادوایزر مقرون به صرفه ترین اقامتگاه های جهان را دارد! هیچ سایتی در جهان نیست که به مقدار تریپ ادوایزر اقامتگاه های زیر 75 دلار داشته باشد.

در نگاه اول شاید فکر کنید با یک سایت مقرون به صرفه قیمت و بی کیفیت روبه رو هستید، اما تریپ ادوایزر سخت گیرترین سایت گردشگری جهان است. اگر هارمونی رنگ بین پرده و مبل هتل، راحتی صندلی های هواپیما و حتی گزینه های عجیبی که هیچ کس فکر نمی نماید برایتان اهمیت دارد باید از تریپ ادوایزر بهره ببرید.

معروف ترین هتل های جهان همواره نگران نظرات تریپ ادوایزر که یکی از سایت های رزرو هتل در جهان است، هستند! اگر نظرات مردم در تریپ ادوایزر مثبت باشد شما می توانید به راحتی هتل را رزرو کنید، اما چند نظر منفی کافی است تا تجارت یک هتل به کل از بین برود. در تریپ ادوایزر خبری از تبلیغات یا عکس های اغراق آمیز هتل ها نیست. شما می توانید نظرات مردم در تمام جهان را بخوانید. آن ها درباره همه چیز نظر داده اند و این کار تصمیم را برای انتخاب برترین گزینه راحت تر از همواره می نماید.

بوکینگ دات کام| خانه یعنی تمام جهان!

یک کره جغرافیا را توی دستتان بگیرید و آن را بچرخانید. حالا چشم هایتان را ریز کنید و سعی کنید دورافتاده ترین نقطه جهان را پیدا کنید. نقاطی که نمی شناسید، هیچ تصوری ندارید که چه شکلی دارند یا فکر می کنید هیچ کسی ممکن نیست در آن ها زندگی کند.

حالا همین نقطه را در سایت بوکینگ دات کام که یکی از سایت های رزرو هتل در جهان است سرچ کنید! چه با نام، چه روی نقشه جغرافیایی. نتیجه باورکردنی نیست. بوکینگ دات کام حتما یک خانه، یک هتل یا یک اقامتگاه برای سفر کردن به آن نقطه برایتان پیدا می نماید.

از بزرگ ترین هتل دارهای جهان تا سرخ پوست های جنگل آمازون و حتی اسکیموهای قطب شمال، همه و همه اقامتگاه هایشان را برای رزرو در بوکینگ دات کام که یکی از سایت های رزرو هتل در جهان است می گذارند. این سایت بیشتر از 28 میلیون اقامتگاه، هتل، خانه، هاستل و آپارتمان در تمام نقاط جهان دارد. با مراجعه به بوکینگ شما تمام جنس های بازار را یکجا دارید! اما آیا ممکن است همین هتل را جای دیگری مقرون به صرفه تر پیدا کنید؟

بوکینگ دات کام که یکی از سایت های رزرو هتل در جهان است، یک تعهد جالب دارد، مهم نیست که یک کلبه چوبی در سوییس رزرو نموده اید یا یک هتل پنج ستاره در دبی! اگر این اقامتگاه را در هر سایتی با قیمت مناسب تر پیدا کنید، بوکینگ دات کام مابه التفاوت آن را به شما پرداخت می نماید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 26 دی 1401 بروزرسانی: 26 دی 1401 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1968

به "معروف ترین سایت های رزرو هتل دنیا چه ویژگی هایی دارند؟ (طراحی سایت)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف ترین سایت های رزرو هتل دنیا چه ویژگی هایی دارند؟ (طراحی سایت)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید