فال روزانه 01، 11، 1398

به گزارش فروش برتر، فال روزانه 98/11/01

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. خوشی های زیادی در سال تولدتان انتظار شما را می کشد و در این سال با مسائلی هم روبرو خواهید، اما این مسائل به حدی نیست که جلوی آرزوهای شما را بگیرد و سالی که با تولدتان شروع کرده اید، بهترین زمان برای دستیابی به آرزوهای دیرینه شما است. در ماه بهمن که با تولد شما شروع شده است با موقعیتی چالش برانگیز برخورد خواهید داشت. با هوش و ذکاوت سرشاری که دارید این موقعیت را به نفع خودتان تغییر دهید و مشکل را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کنید. در ماه اسفند و فروردین که در پیش رو دارید با فرصت هایی وسوسه برانگیزی روبرو می شوید. این فرصت ها به رغم اینکه جالب و چشمگیر به نظر می رسد، اما شما را از اهداف تان دور می کند و به جای دنبال کردن این فرصت ها، راه خودتان را ادامه دهید و مطمئن باشید فاصله ای چندانی به رسیدن به اهداف تان باقی نمانده است. تابستان سال آینده زمانی است که بخت و اقبال به شما رو می کند و تلاش های تان به بار می نشیند و به لحاظ مالی نیز موقعیت تان بهبود پیدا خواهد کرد. در تابستان با افراد جدیدی آشنا می شوید و این آشنایی موفقیت های بعدی شما را تضمین می کند. آبان ماه سال آینده زمانی است که اطرافیان به دستاوردهای شما در زندگی پی می برند و احترام خاصی در میان دوست و آشنا پیدا می کنید. در سالی که با تولدتان شروع می شود بیشتر از همیشه به دنبال رسیدن به اهداف تان باشید و این سال را به گونه ای به پایان برسانید که در پایانی آن، به هدف های بزرگی در زندگی دست پیدا کرده باشید.

فال روزانه 01، 11، 1398

همسر یا عشق زندگی تان گرفتار بستر بیماری است و حال و روز خوشی ندارد، امروز تا می توانید از عشق زندگی تان پرستاری کنید و شرایط بهبود ایشان را فراهم نمایید. اهل منزل دائم از رفتار شما گله می کنند و از آنجایی که انسان مهربان و مردم دوستی هستید، توقع های زیادی از شما دارند. اجازه ندهید این روحیه شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند و به اعضای خانواده بفهمانید که جایی برای توقع های بی جا وجود ندارد. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده اید و با کمترین زحمتی، کارهای روزانه خود را انجام خواهید داد. مشکل پیش بینی نشده ای امروز در پیش روی شما قرار می گیرد و مجبور هستید برای حل این مشکل از اندوخته و پس اندازی که با هزارویک زحمت کنار گذاشته اید، کمک بگیرید. اما نگران نباشید چرا که در آینده پول خوبی به دست شما می رسد جای خالی این خرج پُر خواهد شد.

انسان مسئولیت پذیری هستید و امروز تصمیم مهمی باید بگیرید که این تصمیم نه تنها در زندگی شما تأثیر دارد، بلکه زندگی اطرافیان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد، در نتیجه برای اتخاذ این تصمیم بیش از حد عجله نکنید و پس از مشورت با دوستان و آشنایان، بهترین تصمیم را که صلاح شما و اطرافیان در آن باشد را اتخاذ نمایید. روز عاشقانه ای را آغاز کردید و دنیا را به رنگ عشق و محبت می بینید، این احساس را به فال نیک بگیرید و شب و روز عاشقانه ای را در کنار همسر یا عشق زندگی تان تجربه کنید. امروز یکی از همسایه ها یا همکاران در محل کار، ایده خلاقانه ای را با شما در میان می گذارد، به این ایده جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید انجام آن به سود شما و اطرافیان تان خواهد بود. امروز فرصتی برای حضور در کار خیری فراهم می شود، این فرصت را با کمال میل قبول کنید و با انجام کارهای انسان محبت آمیز به لحاظ فکری به آرامش برسید.

گرفتاری های مالی زیادی دارید و قسط و قرض ها امان شما را بریده است، اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که امروز پول خوبی به دست شما می رسد و با این پول قرض ها و هزینه های زندگی را پوشش می دهید. با همسر و عشق زندگی تان تفاهم ندارید و دائم بر سر چیزهای کوچک دعوا می کنید، قبل از اینکه این رویکرد میان شما و عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، امروز با ایشان صحبت کنید و تصمیم بگیرید که به تفاهم بیشتری در زندگی برسید. انسان خیال پردازی هستید و به جای روبرو شدن با واقعیت های زندگی، دائم در رؤیا و خیال به سر می برید. این رویکرد موقعیت کاری و اجتماعی شما را به خطر انداخته است، در نتیجه از امروز عالم رؤیا و خیال را کنار بگذارید و به استقبال واقعیت های زندگی بروید. امروز با یکی از دوستان قدیمی خود قرار ملاقات دارید، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. به لحاظ سلامتی در شرایط بسیار خوبی هستید و روز را با نشاط و انرژی آغاز کرده اید، این روحیه را تا خاتمه روز حفظ کنید و کارها را زودتر از همیشه به اتمام برسانید.

انسان سخت کوشی هستید و بیشتر وقت خود را به کار و تلاش سپری می کنید، این روحیه سلامت روحی و جسمی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه در اولین فرصت کمی از کار کنار بگیرید و با انجام تفریحات مورد علاقه تان، تجدید انرژی کنید. به لحاظ مالی شرایط مناسبی دارید و به خوبی می دانید که ثبات مالی خود را مدیون پس انداز و صرفه جویی های گذشته هستید. این رویکرد را ادامه دهید و با کنار گذاشتن قسمتی از درآمد خود، آینده تان را تضمین نمایید. راز سربه مهری را در سینه دارید و می خواهید این راز را امروز با همسر یا عشق زندگی تان در میان بگذارید، اما پیشنهاد می کنیم اجازه دهید این راز تا ابد سربه مهر بماند، چرا که برملا کردن این راز، نگرش عشق زندگی تان را به شما تغییر خواهد داد. قرارداد کاری یا معامله ای مهم در پیش رو دارید، این معامله را انجام دهید و مطمئن باشید سود خوبی روانه حساب های بانکی شما خواهد شد.

امروز قرار است برای خرید سری به بازار بزنید و ممکن است ولخرجی های زیادی انجام دهید، در نتیجه پیشنهاد می کنیم به غیر از خرید کالاهای ضروری، خرج دیگری نکنید و به خاطر داشته باشید که راز ثبات مالی در پس انداز و صرفه جویی نهفته است. گرفتاری برای یکی از اعضای خانواده پیش آمده و از آنجایی که این فرد عادت دارد از کاه، کوه بسازد، این گرفتاری را بزرگ نمایی می کند و قادر به حل آن نیست. امروز با این فرد صحبت کنید و به ایشان خاطر نشان نمایید که توانایی های وی بیشتر از مسائل اش است و با اعتماد به نفس و پشتکار به راحتی این مشکل را از سر راه برخواهد داشت. موقعیتی برای شراکت یا همکاری با یکی از دوستان یا آشنایان برای شما فراهم شده است. امروز زمان خوبی است که این شراکت را آغاز کنید و خاطر جمع باشید که در این شراکت ضرری متحمل نخواهید شد.

میان شما و یکی از دوستان یا آشنایان شکرآب شده و امروز می خواهید ظلمی که این فرد در حق شما روا داشته را جبران کنید، اما از قلم نیاندازید که بخشش از بزرگان است و بهتر است به جای کینه و نفرت، این فرد را ببخشید و بزرگواری خود را به ایشان ثابت نمایید. علاقه ای به هم صحبتی با دیگران ندارید و همیشه در پاسخ پرسش های دوستان و آشنایان، جواب سربالا می دهید. قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی منزوی تبدیل کند، مردم داری پیشه کنید و اهمیت بیشتری به صحبت ها و نظرات اطرافیان بدهید. مدتی است که چیز باارزشی را گم کرده اید، امروز به صورت کاملاً اتفاقی این چیز باارزش را پیدا می کنید و نگرانی های تان خاتمه می یابد. همسر یا عشق زندگی تان چیزی در حق شما کم نگذاشته و امروز زمان خوبی است که محبت های ایشان را جبران کنید و ثابت نمایید که قدردان زحمت های عشق زندگی تان هستید.

روز خوبی را به لحاظ مالی آغاز کرده اید و در معامله های تجاری سود خوبی عاید شما خواهد شد. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز فرصتی برای عاشقی دارید و عشقی سوزان انتظار شما را می کشد. انسان مستبد و خودرایی هستید و احساس می کنید که همیشه حق با شما است، قبل از اینکه این رویکرد امروز زمینه ایجاد مشاجره ای را میان شما و همکاران یا اعضای منزل فراهم کند، تصمیم بگیرید که این اخلاق را کنار بگذارید. به خودتان وعده داده اید که امروز اوقات فراغت خوبی و مفرحی را تجربه کنید، اما روز شلوغی را برای استراحت انتخاب کرده اید و حجم زیاد کارهای امروز به شما مجال تفریح و استراحت را نمی دهد. انسان رازداری نیستید و حرف در دهان شما بند نمی شود، این روحیه شما را به فردی نامطمئن تبدیل کرده است و از همین امروز تصمیم بگیرید که سفره دلتان را پیش هر کسی باز نکنید و محرم رازی قابل اطمینان برای اطرافیان باشید.

امروز قرار است برای گردش و تفریح بیرون بروید یا فرصتی را به ورزش اختصاص دهید، این شرایط مهیا خواهد شد و سعی کنید تا حد امکان تفریح کنید و خوش بگذرانید. مدتی پیش کالا یا زمینی خریده اید، امروز متوجه می شوید که ارزش این کالا چند برابر شده و سود خوبی روانه جیب شما خواهد شد. عشق کسی را در سینه نهان دارید، اما حاضر نیستید عشق خود را به زبان بیاورید، امروز زمان خوبی است که راز دل را با معشوق خود درمیان بگذارید و ابراز عشق کنید. به لحاظ فکری، ذهنی آشفته دارید و اضطراب و نگرانی لحظه ای دست از سر شما بر نمی دارد، برای التیام این شرایط، امروز با انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن، ذهن خود را آرام کنید. احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما با یکی از همسایه ها یا همکاران وجود دارد، در نتیجه امروز تا می توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید و کسی را نرنجانید.

حال و روز خوشی ندارید، اما به فکر درمان هم نیستید و این روحیه حال شما را روز به روز وخیم تر کرده است، امروز زمان خوبی است که فکری به حال درمان خود بردارید و به سمت بهبود جسمی و روحی قدم بردارید. روز پرحادثه ای را آغاز کرده اید و اگر مواظب مال و اموال تان نباشید، احتمال سرقت یا گم شدن یکی از کالاهای باارزش شما وجود دارد. انسان بااستعداد و توانمندی هستید اما از توانایی های خود بهره لازم را نمی برید و این رویکرد شما را از همکاران تان عقب انداخته است. اجازه ندهید استعداد سرشار شما به هدر برود و از امروز اهمیت بیشتری به توانایی های خود بدهید. امروز با فردی دنیا دیده ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرد و اندرزهای این فرد را آویزه گوش نمایید. همسر یا عشق زندگی تان دل خوشی از شما ندارد و از هر فرصتی برای گله گذاری استفاده می کند، قبل از اینکه این رویکرد فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، با ایشان صحبت کنید و دلیل ناراحتی های وی را جویا شوید.

اهمیتی به دخل و خرج تان نمی دهید و ادامه این رویکرد ثبات مالی شما را از بین خواهد برد، در نتیجه از امروز حساب و کتاب های تان را زیر نظر بگیرید و با وسواس بیشتری خرج کنید. فرصتی وسوسه برانگیز برای افزایش درآمد درپیش روی شما واقع شده است، اما این درآمد از راه درست کسب نمی شود و برای افزایش چنین درآمدی باید اصول اخلاقی تان را زیر پا بگذارید، کاملاً تعیین است که چنین درآمدی ارزش ندارد و بهتر است عطای درآمدی های مشکوک و نادرست را به لقایش ببخشید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه های خوبی برای شما در نظر دارد و کاری خواهد کرد که از همیشه بیشتر عاشق اش شوید.

یکی از دوستان قدیمی پیشنهادی برای افزایش درآمد به شما می کند، این پیشنهاد را عملی کنید و مطمئن باشید به لحاظ مالی اوضاع تان بهبود پیدا خواهد کرد. علاقه زیادی به شایعه سازی دارید و پشت سر دیگران حرف در می آ ورید، این روحیه نه تنها اعتبار و احترام شما را زیر سؤال می برد، بلکه اطرفیان نیز رفته رفته از شما کناره خواهند گرفت. در نتیجه از امروز شایعه پراکنی را کنار بگذارید و اهمیتی به شایعات ندهید. امروز میان شما و همسر یا عشق زندگی تان مشاجره ای صورت خواهد گرفت و اگر مواظب رفتار خود نباشید، این مشاجره بالا می گیرد و دردسرهای زیادی را به دنبال خواهد داشت.

گرفتار مسئله ای هستید و هر کاری که می کنید راهی برای حل این مشکل پیدا نمی شود، این مشکل را با دوستان نزدیک خود درمیان بگذارید و از آنها درخواست کمک کنید. انسان عجولی هستید و بیش از حد در انجام کارها عجله می کنید، این روحیه نه تنها دقت شما را در انجام کارها کم کرده است، بلکه اطرافیان نیز از عجله های بی مورد شما به تنگ آمده اند، از قلم نیاندازید که عجله کار شیطان است و از امروز صبر و بردباری پیشه کنید. دستی در هنر دارید، اما کسی قدر هنر و استعداد شما را نمی داند، امروز با فردی هنردوست آشنا می شوید و این فرد زمینه ورود شما به دنیای هنر را فراهم می کند. یکی از همکاران یا همسایه ها امروز سر صحبت را با شما باز می کند و برای انجام کاری از شما مشورت می گیرد، کوله بار تجربه های خود را در اختیار این فرد قرار دهید و مطمئن باشید کمکی که امروز به وی می کنید، در آینده بدون پاسخ نخواهد ماند. امروز متوجه تغییر رفتار همسر یا عشق زندگی تان خواهید شد، این تغییرات را به فال نیک بگیرید چرا که رویکردی مثبت را در زندگی شما به دنبال خواهد داشت.

منبع: برترین ها
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 868

به "فال روزانه 01، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 01، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید