خبرنگاران ان بی سی : ترس در کاخ سفید ، 24 ساعت آینده برای مدیریت آمریکا حیاتی است

به گزارش فروش برتر، تهران- خبرنگاران- شبکه ان بی سی گزارش داد که با ابتلای ترامپ به کرونا، کاخ سفید در ترس و هراس به سر می برد و نحوه مدیریت 24 ساعت آینده در آمریکا حیاتی است.

خبرنگاران ان بی سی : ترس در کاخ سفید ، 24 ساعت آینده برای مدیریت آمریکا حیاتی است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش آدینه شب خبرنگاران از شبکه ان بی سی، به دنبال انتشار خبر ابتلای ترامپ به کرونا و تاثیر آن بر بازار مالی بویژه بورس و نفت، شماری از مشاوران ترامپ وی را تحت فشار قرار می دهند تا برای آرام کردن فضای کشور برای لحظه ای در ملاعام حضور یابد.

مشاوران ترامپ حتی به حضور رییس جمهوری آمریکا برای لحظه ای به وسیله پنجره و یا ویدئویی کوتاه نیز راضی شده اند.

یکی از منابع مطلع در همین مورد به شبکه ان بی سی گفت: این که چطور در 24 ساعت آینده امور کشور مدیریت گردد اهمیت حیاتی دارد.

براساس این گزارش، فضای کاخ سفید هم اکنون بسیار سنگین و پرالتهاب است و همه در ترس و وحشت به سر می برند.

در بخش غربی کاخ سفید نیز بعضی نگران آن هستند که آیا آزمایش های سریعی که به طور منظم از افراد نزدیک به رئیس جمهوری انجام می گردد واقعاً دقیق هستند یا خیر؟

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد روز آدینه بیان کرد که تست های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و آن دو دوره قرنطینه خود را شروع می نمایند. ترامپ پیش از انجام تست و مطلعی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری هوپ هیکس یکی از نزدیک ترین مشاوران خود،تحت نظر قرار گرفته بود.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، بایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. او روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای طرفداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آنها کسی را می شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1008

به "خبرنگاران ان بی سی : ترس در کاخ سفید ، 24 ساعت آینده برای مدیریت آمریکا حیاتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ان بی سی : ترس در کاخ سفید ، 24 ساعت آینده برای مدیریت آمریکا حیاتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید