حفتر: لیبی با مثلث شر تروریسم، خائنان و ترکیه روبه رو است

به گزارش فروش برتر، فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی بیان کرد: لیبی با مثلت شر هم پیمان شامل تروریسم، خائنان و ترکیه و کسانی روبرو است که کوشش می نمایند لیبی را تحت کنترل در آورند و موجودیت ما را تهدید نمایند.

حفتر: لیبی با مثلث شر تروریسم، خائنان و ترکیه روبه رو است

به نقل از خبرگزاری آلمان، خلیفه حفتر، فرمانده نیروهای ارتش ملی لیبی در مراسم فارغ التحصیلی تعدادی از افسران دانشکده نظامی در شهر توکرة در شرق بنغازی گفت: دشمن ترکیه ای آغاز به ایجاد پایگاه ها و اتاق های عملیات در منطقه غربی نموده است و افسران و مزدوران خود را برای جنگ در اراضی ما اعزام می نماید و کشتی های جنگی را به سواحل ما می فرستد و کوشش می نماید توانمندی های ملت و ثروت های کشور ما را تحت کنترل درآورد تا به وسیله آن، بحران مالی خود را حل نماید.

وی در سخنان خود بر ادامه نبرد تاکید نمود و گفت: ما اگر هم درخواست های کشورهای دوست برای برقراری آرامش را بپذیریم اما راضی نخواهیم شد که از آتش بس برای آوردن مزدوران جهت توانمندسازی دشمن سوء استفاده گردد و خون شهیدان را تضییع نخواهیم کرد تا مزدوران و جنگ طلبان را از کشورمان بیرون کنیم و به مبارزه تا زمان آزادسازی ادامه خواهیم داد.

حفتر به کشورهای برادر (امارات و مصر) و کشورهای دوست دیگر که طمع ترکیه و خطر آن بر امنیت و تمامیت لیبی و منطقه را درک کردند، درود فرستاد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 887

به "حفتر: لیبی با مثلث شر تروریسم، خائنان و ترکیه روبه رو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حفتر: لیبی با مثلث شر تروریسم، خائنان و ترکیه روبه رو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید