امتحانات دانشگاه شهید باهنر کرمان از 15 تا 30 تیر به صورت غیر حضوری برگزار می شود

به گزارش فروش برتر، امتحانات نهایی دانشگاه شهید باهنر کرمان از 15 تا 30 تیر به صورت غیر حضوری و با شیوه های مختلف الکترونیکی اعم از تستی، تشریحی و شفاهی برگزار می شود.

امتحانات دانشگاه شهید باهنر کرمان از 15 تا 30 تیر به صورت غیر حضوری برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه فروش برتر، پس از برگزاری نشستی دو ساعته در دانشگاه شهید باهنر کرمان مصوب شد که امتحانات نهایی این دانشگاه از 15 تا 30 خرداد به صورت غیر حضوری و به از شیوه های مختلف الکترونیکی اعم از تستی، تشریحی و شفاهی برگزار شود و نظارت بر حسن برگزاری امتحانات انتها نیمسال بر عهده معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده است.

گفتنی است که امتحانات انتها نیمسال از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه lms.uk.ac.ir برگزار خواهد شد. صرفاً در موارد استثنایی به تشخیص استاد و تایید دانشکده برگزاری امتحان در سایر سامانه ها بلامانع است.

همچنین استاد هر درس، مرجع ارزشیابی دانشجو در همان درس بوده و مسئولیت کامل برگزاری امتحان انتها نیمسال در ساعت و تاریخ اعلام شده در سامانه جامع آموزشی، حضور و غیاب دانشجو، ارزیابی عملکرد دانشجو بر عهده استاد درس و نظارت بر حسن اجرای این مصوبه بر عهده معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده است.

شایان ذکر است در دانشگاه شهید باهنر کرمان با توجه به تاکیدی که هم در بخش نامه های وزارت متبوع و هم در جلسات اجرا شده است، نمره نهایی هر درس، مجموعی از ارزیابی های مستمر، آزمون میان ترم، آزمون های طول ترم و فعالیت های کلاسی دانشجو است؛ لذا در نیمسال جاری با توجه به شرایط موجود، حداکثر سهم نمرۀ امتحان انتها نیمسال از کل نمرۀ نهایی دانشجو در هر درس، 12 از 20 است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 828

به "امتحانات دانشگاه شهید باهنر کرمان از 15 تا 30 تیر به صورت غیر حضوری برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشگاه شهید باهنر کرمان از 15 تا 30 تیر به صورت غیر حضوری برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید