اعلام پالایش ثبت نام کنندگان مسکن ملی تا چند روز آینده

به گزارش فروش برتر، محمود محمودزاده، معاون امور مسکن و ساختماندرباره آنالیز های اطلاعات ثبت نام کنندگان مسکن ملی گفت: پالایش و آنالیز اطلاعات ثبت نام کنندگان مراحل پایانی را می گذارند و تا چند روز آینده نتایج اعلام خواهد شد.

اعلام پالایش ثبت نام کنندگان مسکن ملی تا چند روز آینده

جهت دریافت خدمات محوطه سازی باغ ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

وی با بیان اینکه حدود 240 هزار نفر در این سامانه ثبت نام نموده اند که با احتساب خانواده این افراد، اطلاعات بیش از 750 هزار نفر آنالیز می گردد، گفت: تمام ثبت نام نمایندگان باید چهار شرط را داشته باشند و در مرحله آخر شرط سابقه سکونت در محل مورد تقاضا آنالیز می گردد، در نهایت برای واجدین شرایط پیامک تایید ارسال خواهد شد.

معاون وزیر راه وشهرسازی درباره ثبت نام نمایندگانی که حذف می شوند، تاکید نمود: ریزش نمایندگان فرصت اعتراض دارند. در ابتدا باید اعتراض خود را در سامانه ثبت و در مراحل بعد برای تطبیق مدارک باید به ادارت کل استان های مربوطه مراجعه نمایند.

محمودزاده درباره احتمال تکرار تجربه مسکن مهر درباره متقاضیانی که توان پرداخت اقساط را ندارند و باعث کند شدن فرایند کار می شوند، گفت: میزان توان پرداخت ها براساس خوداظهاری افراد تعیین می گردد و خود افراد اعلام می نمایند که تا چه میزان توان پرداخت را دارند.

او با بیان اینکه اگر تعیین گردد که افراد نمی توانند اقساط تعیین شده را بپردازند جایگزین خواهند شد، گفت: در مسکن ملی دولت به صورت مستقیم وارد ساخت و ساز نمی گردد و بخش خصوصی عهده دار این بخش از پروژه مسکن ملی هستند. قراردادی بین متقاضی و دستگاه اجرایی بسته می گردد و این موضوعات (توان پرداخت اقساط) و شروط درباره آن در مفاد قراردادها آمده است چراکه به طور قطع پیشرفت پروژه منوط به تامین آورده ها است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره دلیل افزایش قیمت دوباره مسکن در روزهای گذشته گفت: این افزایش قیمت در مناطق برخوردار و گران قیمت اتفاق افتاده که علت آن هم تاثیر پذیری از بازار دلار و سکه است.

او با تاکید بر اینکه دلیل افزایش قیمت اخیر به طور مستقیم ارتباطی با بازار مسکن ندارد، گفت: بازار مسکن دیگر ظرفیت افزاش قیمت را ندارد و به اندازه کافی شاهد رشد قیمت ها در این بازار بوده ایم و اتفاقا حباب قیمتی در بازار وجود دارد. بخش مسکن تابع شرایط مالی و جو عمومی بازار است و کاهش قیمت دلار و طلا تاثیر پذیری خود را خواهد داشت.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 480

به "اعلام پالایش ثبت نام کنندگان مسکن ملی تا چند روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام پالایش ثبت نام کنندگان مسکن ملی تا چند روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید