چرا ساعت طرح ترافیک افزایش نیافت

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - معاون حمل و نقل شهرداری تهران در مورد چرایی عدم افزایش ساعت طرح ترافیک از روز جاری توضیحاتی ارائه کرد.

چرا ساعت طرح ترافیک افزایش نیافت

به گزارش ایسنا، مجتبی شفیعی در مورد چرایی عدم افزایش ساعت طرح ترافیک که قرار بود از امروز اعمال شود، گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی ترافیک تهران قرار بود افزایش ساعت طرح ترافیک در دو مرحله انجام شود.

وی با بیان اینکه ستاد ملی کرونا پیش از این اعلام کرده بود که اول آذر مراکز آموزشی و دانشگاه ها تماما بازگشایی می شوند و بر همین اساس ما نیز افزایش مرحله دوم ساعت طرح ترافیک را اول آذر اعلام کردیم، گفت: با اینکه اعلام کرده بودیم اول آذر زمان افزایش ساعت طرح ترافیک است اما به دلیل عدم بازگشایی کامل مدارس و مراکز آموزشی این امر محقق نشد.

معاون حمل و نقل شهرداری تهران با بیان اینکه قرار بود از اول آذر ساعت طرح ترافیک از 6:30 صبح تا ساعت 18 باشد، اظهار کرد: اما از آنجایی که مراکز آموزشی به طور کامل بازگشایی نشدند ساعت طرح ترافیک نیز تغییر نکرد.

شفیعی در مورد شرایط حمل و نقل عمومی نیز با بیان اینکه برنامه های کوتاه مدتی برای بهبود شرایط ناوگان حمل و نقل عمومی داریم، گفت: چندی پیش 110 دستگاه اتوبوس وارد چرخه شد و 65 دستگاه دیگر نیز به زودی تحویل داده می شود و رایزنی ها برای خرید 100 دستگاه اتوبوس دیگر نیز ادامه دارد.

وی افزود: همچنین اورهال واگن های مترو نیز در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1676

به "چرا ساعت طرح ترافیک افزایش نیافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا ساعت طرح ترافیک افزایش نیافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید