پروفسور فرهود پدر ژنتیک ایران: در سلامت کامل هستم، 26 ساعت در خدمت دوستانی بودم که می خواستند بدانند با کسی در ارتباطم و از جایی الهام می گیرم؟

به گزارش فروش برتر، ایسنا مصاحبه ای با پروفسور داریوش فرهود انجام داده است که در آن پدر علم ژنتیک ایران از بازگشتش به خانه در صحت و سلامت کامل خبر داده است.

پروفسور فرهود پدر ژنتیک ایران: در سلامت کامل هستم، 26 ساعت در خدمت دوستانی بودم که می خواستند بدانند با کسی در ارتباطم و از جایی الهام می گیرم؟

در پی اخبار منتشرشده در فضای مجازی و اعلام بعضی افراد، پروفسور داریوش فرهود روز گذشته، 8 آبان، در محل کار خود حاضر نشد. در این روز، خبری درباره مفقودشدن پدر علم ژنتیک ایران در ساعت 5:55 دقیقه منتشر شد.

در حال حاضر پروفسور داریوش فرهود به محل کار خود بازگشته است.

پروفسور فرهود در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: روز یکشنبه، 8 آبان ماه ساعت 5:55، در حال خروج از خانه بودم. دو نفر که لباس مشکی بر تن داشتند و مانند ماموران بودند، بسیار گرم با من سلام و علیک کردند و سوار خودروی من شدند. سپس من را به مکانی بردند و سوار خودرو دیگری کردند.

او ادامه داد: حدود 26 ساعت در خدمتشان بودم. آنها با احترام بسیار سوال و جواب کردند. من تا لحظه آخر نمی دانستم که این ماجرا ختم به خیر می گردد. آنها می خواستند بدانند که آیا با کسی در ارتباط هستم یا ایرادهایی که مطرح می کنم، ایراد معلمی است. شاید تصور می کردند که از جایی الهام گرفته ام.

دکتر فرهود گفت: آنها متوجه موضوع شدند و ناهار مفصلی مهیا کردند اما من نخوردم. من سرباز وطن هستم و در سلامت کامل به سر می برم.

4141

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 آبان 1401 بروزرسانی: 10 آبان 1401 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1934

به "پروفسور فرهود پدر ژنتیک ایران: در سلامت کامل هستم، 26 ساعت در خدمت دوستانی بودم که می خواستند بدانند با کسی در ارتباطم و از جایی الهام می گیرم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروفسور فرهود پدر ژنتیک ایران: در سلامت کامل هستم، 26 ساعت در خدمت دوستانی بودم که می خواستند بدانند با کسی در ارتباطم و از جایی الهام می گیرم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید