معرفی چهره مردمی 98 به تاخیر افتاد

به گزارش فروش برتر، سیدعلی ضیا خاطرنشان کرد فرایند انتخاب چهره مردمی سال 98 برای حفظ سلامت مردم به اوایل سال آینده موکول شده، اما ویژه برنامه تحویل سال فرمول یک از 24 اسفند روی آنتن خواهد رفت.

معرفی چهره مردمی 98 به تاخیر افتاد

به گزارش گروه فرهنگی فروش برتر، سیدعلی ضیا تهیه نماینده و مجری فرمول یک درباره شرایط طرح انتخاب چهره مردمی پس از شیوع کرونا در کشور گفت: شورای سیاست گذاری چهره مردمی سال و مدیر شبکه یک به جهت شیوع کرونا و مشکلاتی که در کشور پیش آمده تصمیم گرفتند معرفی قهرمانان و چهره های مردمی را به سال آینده موکول نمایند. تاریخ این موضوع نیز به زودی اعلام خواهد شد.

وی اضافه نمود: از آنجایی که بسیاری از این چهره ها باید از شهرستان های مختلف به تهران می آمدند یا ما به شهرستان ها می رفتیم تا مستند زندگی این عزیزان ساخته گردد، حساسیت های موجود عملاً چنین اجازه ای به ما نمی داد. این روز ها تاکید وزارت بهداشت بر سفر نکردن است و ما هم تابع این رویکرد هستیم.

مجری باسابقه تلویزیون یادآور شد: به هر حال برای حفظ سلامت مردم چهره مردمی سال 98 را در ابتدای سال 99 برگزار خواهیم کرد. اینگونه مردم می توانند راحت تر با این قهرمانان ارتباط بگیرند. اما اگر این تاخیر رخ نمی داد به جهت مشکلاتی که بابت کرونا وجود دارد پوشش خبری چهره مردمی ممکن بود با پوشش حداکثری خود برگزار نگردد و از آنجایی که می خواستیم از همه ظرفیت ها برای مردم استفاده کنیم به این تاخیر رضایت دادیم.

ضیا در انتها گفت: از 24 اسفند تا یک فروردین ویژه برنامه فرمول یک برای تحویل سال را با رویکرد امیدبخشی و شادی برای مردم ایران خواهیم داشت. ان شاءالله در سال آینده نیز پرتوان در کنار مردممان قرار بگیریم تا چهره مردمی سال را معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 641

به "معرفی چهره مردمی 98 به تاخیر افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی چهره مردمی 98 به تاخیر افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید