مخاطب خاص صحبت های سرمربی پرسپولیس کیست؟

به گزارش فروش برتر، یحیی گل محمدی در مصاحبه امروزش با ایسنا مدعی شده که برخی با وجود ادعای پرسپولیسی بودن منتظر یک باخت این تیم هستند تا به شارگردانش ضربه بزنند و به پرسپولیس هجمه وارد کنند.

مخاطب خاص صحبت های سرمربی پرسپولیس کیست؟

او گفته است: همه می دانند علت این همه هجمه علیه تیم ما چیست. بعد از پنج دوره قهرمانی خیلی ها دوست ندارند برای بار ششم قهرمان بشویم. بخشی از این هجمه ها شاید طبیعی باشد، چون رقبایی داریم که دوست ندارند شرایط ما خوب باشد و به خاطر همین هر کاری از دستشان بر بیاید انجام می دهند. ما از آن رقبا گله نداریم، اما از افرادی که ادعای پرسپولیسی بودن دارند و خودشان را پرسپولیسی می دانند، اما منتظر یک باخت ما هستند، گله داریم. آن ها منتظر هستند تیم یک باخت بیاورد تا به ما ضربه بزنند از این موضوع واقعا متعجب می شویم. ما نمی دانیم آن ها از کجا خط می گیرند، اما نمی خواهند پرسپولیس پیروز شود. آن ها جو بدی علیه ما ایجاد کرده اند و با استفاده از برخی رسانه ها و فضای مجازی هر کاری می کنند.

به نظر می رسد مخاطب یحیی گل محمدی، یکی از مدیران سابق پرسپولیس باشد که گویا رابطه خوبی با یحیی ندارد و از دید سرمربی پرسپولیس، برای او و تیمش حاشیه درست کرده است.

این فرد، کسی است که در دوران حضورش در پرسپولیس، گل محمدی رابطه خوبی با او نداشت و ترجیح می داد اگر کاری با مدیران باشگاه داشته باشد، سراغ این فرد نرود.

طبیعتا، امکان نوشتن نام این فرد به دلایل حقوقی امکان پذیر نیست.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1655

به "مخاطب خاص صحبت های سرمربی پرسپولیس کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخاطب خاص صحبت های سرمربی پرسپولیس کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید