طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور برگزار می شود

به گزارش فروش برتر، مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور خبر داد.

طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور برگزار می شود

ایرنا: سید محمد طباطبائی گفت: طرح پاییزه کتاب به روال دوره های قبل همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور برگزار می شود.

وی توضیح داد: با دستور و مساعدت صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این طرح علاوه بر تهران در کتابفروشی های شهرستان ها نیز برگزار خواهد شد.

طباطبائی ادامه داد: طرح های حمایتی که به صورت فصلی اجرا می شود در راستای حمایت از کتابفروشی ها به ویژه کتابفروشی های کوچک در شهرستان ها طراحی و برگزار می شود و تاکنون هم رویکرد معاونت امور فرهنگی بر همین اساس بوده است.

طباطبائی گفت: به دلیل شرایط مالی و محدودیت های بودجه و نگرانی از تاخیر در انجام تعهدات مالی ابتدا تصمیم گرفته شد که این طرح اجرا نشود که در ادامه با تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیگیری های معاون فرهنگی وزیر مقرر شد این طرح همزمان با هفته کتاب در سراسر کشور اجرا شود.

وی همچنین اظهار کرد: از شهردای تهران هم بابت همکاری در برگزاری طرح پاییزه کتاب در شهر تهران تشکر می کنیم و امیدواریم طرح های حمایتی اینچنینی با مشارکت و همگرایی همه نهادها تداوم داشته باشد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 351

به "طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح پاییزه کتاب در سراسر کشور برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید