سری انیمیشن داستان های کاملا واقعی روی آنتن شبکه مستند

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - سری انیمیشن 5 قسمتی داستان های کاملا واقعی با نگاهی به داستان زندگی قهرمان های ایرانی، از سه شنبه 14 اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه مستند رفته است.

سری انیمیشن داستان های کاملا واقعی روی آنتن شبکه مستند

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، سری انیمیشن های دوبعدی داستان های کاملا واقعی به نویسندگی و کارگردانی تعیین شافعی و تهیه کنندگی محمدحسین امیری که در پنج قسمت فراوری شده است، از سه شنبه 14 اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه مستند رفته و ادامه قسمت های آن هرشب ساعت 19:50 روی آنتن می رود.

این انیمشین های 5 قسمتی که به سفارش شبکه مستند ساخته شده، به روایت داستانِ قهرمان های ایرانی می پردازد که هر قسمت آن زمانی حدود 5 تا 7 دقیقه دارد.

در خلاصه داستان هرکدام از قسمت های این انیمیشن آمده است:

قصه مریم: دختری جوان که در خلال جنگ جهانی اول در کرمانشاه در مقابل روس ها ایستادگی کرد.

قصه صدآفرین: حسینعلی صدآفرین در جریان وقایع شهریور 20، در یک پاسگاه نظامی به تنهایی ساعت های طولانی لشکر روس ها را متوقف نموده، با آنها جنگید و در نهایت شهید شد.

قصه روحانی تبریزی : ثقه الاسلام تبریزی برای جلوگیری از کشتار خونبار و خرابی های شهر توسط روس ها در جریان جنگ عظیم اول در شهر تبریز ماند تا تمرکز روس ها را به خود معطوف کند که در نهایت در روز عاشورا به شهادت رسید.

قصه حصاری از شجاعت: ایستادگی مردم شهر خوی به رهبری دو روحانی و تنها با داشتن یک توپ قدیمی در مقابل لشکری ساخته شده توسط انگلیسی ها که منجر به نجات شهر و شکست دشمن شد.

قصه جنگ سه روزه: ماجرای مبارزه مردم دلوار به فرماندهی رییس علی دلواری در مقابل لشکر انگلیس در زمان جنگ عظیم اول که سه روز ادامه داشت و در نهایت با فرار انگلیسی ها سرانجام یافت.

بخشی از عوامل این انیمیشن 5 قسمتی عبارتند از: صداگذاری: محمدحسین ابراهیمی، مشاورهنری: مهدی فارسی، پژوهشگران: انسیه جهانشاهلو،هدی موسوی، کامپوزیت و متحرک سازی: محمدعلی امیری

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1402

به "سری انیمیشن داستان های کاملا واقعی روی آنتن شبکه مستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سری انیمیشن داستان های کاملا واقعی روی آنتن شبکه مستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید