سداد حامی یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف شد

به گزارش فروش برتر، یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف (ویسیکاپ) با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد و باهدف معرفی کسب وکارهای نوپا به سرمایه گذاران، در دانشگاه شریف برگزار شد.

سداد حامی یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف شد

به گزارش فروش برتر، بنابر اعلام سداد، این جشنواره که با ایجاد ارتباط میان صاحبان ایده و کارآفرینان با سرمایه گذاران در تلاش است تا طرح ها را به مرحله تجاری سازی برساند با حمایت پرداخت الکترونیک سداد و با ایجاد فضای اشتراکی میان تیم های استارتاپی توانست، صاحبان ایده، طرح ها و استارتاپ ها را با سرمایه گذاران آشنا و در فضایی آموزشی و رقابتی به تجاری سازی آنها کمک کند.

پرداخت الکترونیک سداد که همواره در حمایت از استارتاپ ها و کسب وکارهای نوآور و فناور پیشرو بوده است، این بار نیز زمینه معرفی و ارتباط با بازار سرمایه و کار را برای تیم های استارتاپی که به دنبال رشد، توسعه خود و جذب سرمایه هستند، فراهم کرد.

محمدحسین صادقی، مشاور مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد در حوزه سرمایه گذاری و استارتاپ، در اختتامیه این جشنواره گفت: پرداخت الکترونیک سداد با بهره گیری از ظرفیت 36 دفتر استانی خود و تبدیل بسکمک از کسب وکارهای آفلاین به کسب وکارهای آنلاین تلاش نموده تا یک زنجیره ارزش ایجاد کند؛ یعنی بازار خود را در اختیار کسب وکارها قرار دهد و ظرفیتی از کسب وکارهای متفاوت ایجاد کند. در واقع هنگامی که کسب و کاری از خدمات ما استفاده کند، متقابلاً به ارزش کسب وکارمان اضافه نموده می شود.

صادقی با اشاره به نقش سداد به عنوان یکی از بازیگران صنعت پرداخت کشور، افزود: معمولا کسب وکارها برای توسعه خود به دنبال سه فاکتور سرمایه، بازار و تکنولوژی هستند و ما در جهت حمایت و کمک به کسب و کارهای نوپا در تلاش هستیم تا اختصاص درگاه پرداخت آنلاین را از یک فرآیند گاها یک تا چند ماهه به یک هفته کاهش دهیم که قرار دریافت درگاه پرداخت الکترونیک سداد روی سامانه ایران نوآفرین یکی از گام های موثر در این زمینه است.

در خاتمه این جشنواره از تیم های برگزیده در سه حوزه طرح های کسب وکار، استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا تقدیر شد و جوایزی به آنان تعلق گرفت. جایزه تیم اول برگزیده (فروگانیک) در حوزه کسب وکارهای نوپا از سوی پرداخت الکترونیک سداد اهدا شد.

خاتمهی رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 595

به "سداد حامی یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سداد حامی یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید