ساخت منازل ساکنان منبع آب اهواز ظرف 2 تا 3 سال آینده

به گزارش فروش برتر، خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان گفت: 811 واحد مسکونی برای 811 خانواری که در پهنه پرخطر منطقه منبع آب اهواز زندگی می نمایند ظرف 2 تا 3 سال آینده احداث خواهد شد.

ساخت منازل ساکنان منبع آب اهواز ظرف 2 تا 3 سال آینده

غلامرضا شریعتی در مراسم افتتاح پل نهم اهواز که امروز 3 اسفندماه با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید، اظهار کرد: از همه مردم استان که علی رغم همه مسایل و کمبودها در انتخابات حضوری باشکوه داشتند، تشکر می کنم.

به گزارش فروش برتر، وی اضافه نمود: حضور وزیر راه و شهرسازی همواره حضوری عملیاتی و اجرایی در خوزستان بوده است و همواره شاهد برکات حضور وی در استان بوده ایم

شریعتی با اشاره به منازل پرخطر در منطقه منبع آب اهواز توضیح داد: ساخت 811 واحد مسکونی برای کسانی که در پهنه خطر هستند یک کار ارزشمند است که با اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن در استان این مساله نیز محقق شد.

شریعتی ادامه داد: کوشش های بسیاری شد تا بتوانیم مسائل این واحدها را مرتفع کنیم اما در این مساله پیروز نمی شدیم که خوشبختانه با دستورات وزیر راه و شهرسازی و سرمایه گذاری انجام گرفته شاهد انجام عملیات احداث مسکن برای جابه جایی مردم از منطقه منبع آب اهواز هستیم.

استاندار خوزستان توضیح داد: مطمئن هستیم 811 واحد مسکونی برای 811 خانواری که در پهنه خطر در منطقه منبع آب اهواز زندگی می نمایند ظرف 2 تا 3 سال اینده احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: با احداث این واحدها شاهد جابه جایی مردم از پهنه خطر در شهرستان اهواز خواهیم بود تا این مردم در کمال امنیت در یک منطقه امن زندگی نمایند.

به گزارش فروش برتر، شریعتی گفت: در زمینه طرح اقدام ملی نیز زحمات بسیاری کشیده شده است تا شاهد اجرای شروع عملیات اجرایی این طرح در خوزستان باشیم و مسکن اولی ها بتوانند در این واحدهایی که قرار است ساخته شوند، ساکن شوند.

وی با اشاره به مسائل خیابان خالدی منبع آب اهواز بیان نمود: در این منطقه کوه کاملا ریزشی است و منازل آن منطقه بسیار در خطر بودند. خوشبختانه اقدام بهسازی این منطقه اجرا شده تا ظرف چند ماه آینده شاهد حل مشکل در آن منطقه باشیم.

شریعتی صمن اعلام آمادگی استانداری خوزستان برای تامین بخشی از اعتبارات موردنیاز برای احداث باند دوم پل نهم اهواز اعلام نمود: اجرای پل نهم اهواز حدود 8 سال معطل مانده بود که خوشبختانه با هماهنگی و کوشش های اجرا شده امروز شاهد افتتاح آن هستیم. برای احداث باند دوم اگر وزیر راه و شهرسازی موافقت کند آمادگی داریم تا بخشی از اعتبارات را تامین کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 591

به "ساخت منازل ساکنان منبع آب اهواز ظرف 2 تا 3 سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت منازل ساکنان منبع آب اهواز ظرف 2 تا 3 سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید