حملات هاشمی طبا به اصولگرایان

به گزارش فروش برتر، خبرنگاران : کاندیدای پیشین انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصولگرایان عصبانی هستند آنها از خودشان هم عصبانی اند از همه عصبانی اند چرا ندارد، دلیلی هم نمی خواهد.

حملات هاشمی طبا به اصولگرایان

به گزارش خبرنگاران به نقل از برنا، اخیرا حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی، گفته بود: کاندیدهای حزبی ما مشخص هستند، جهانگیری، محسن هاشمی، همتی، ملک زاده، هاشمی طبا، کرباسچی و غیره مطرح هستند البته هنوز خودشان نپذیرفته اند.

در این ارتباط مصطفی هاشمی طبا، کاندیدای پیشین انتخابات ریاست جمهوری سال 96، درباره قرار دریافت نامش در لیست کاندیدای حزب کارگزاران گفت: بنده این مطلب را در یکی از رسانه ها خواندم؛ اینکه برخی آقایان محبت دارند بحث دیگری است.

او در پاسخ به این سوال که آیا حزب کارگزاران با شما در این باره صحبتی داشته یا خیر؟ افزود: خیر. با بنده صحبتی نشده است.

هاشمی طبا در پاسخ به این سوال که آیا برای کاندیداتوری در 1400 اعلام آمادگی می کنید؟ ادامه داد: خیر. قصدی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 ندارم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در این باره که به نظر می رسد، اصلاح طلبان برای انتخابات آینده دچار سردرگمی شده اند، مطرح نمود: متاسفانه همه سردر گم اند. هیچ کس برنامه ای برای برون رفت از شرایط فعلی ندارد؛ اصلاح طلبان و کارگزاران و یا اصولگرایان برنامه ای برای ارائه ندارند حال ممکن است، شرکت کنند و چهار نفر را نیز معرفی کنند اما برنامه ای برای کشور ندارند.

او در پاسخ به این سوال که برای برون رفت از این شرایط باید چه کرد و چرا برخی تندروها از شنیدن کلمه صلح از زبان روحانی عصبانی شده اند؟ شرح داد: روحانی گفته موقع صلح باید صلح کنید موقع جنگ باید جنگ کنید همه همین حرف را می زنند مگر غیر از این حرف را می زنند؟ او این حرف را گفته اما عده ای علیه او موضع دریافتد.

هاشمی طبا در پاسخ به این سوال که چرا این عده از صحبت روحانی عصبانی شدند؟ تاکید کرد: اصولگرایان عصبانی هستند آنها از خودشان هم عصبانی اند از همه عصبانی اند چرا ندارد، دلیلی هم نمی خواهد. این عده می خواهند همه چیز را به نام و نفع خودشان کنند؛ آنها برای خودشان هم هیچ کاری نمی توانند انجام دهند. به بیانی دیگر اگر همین الان، مملکت را به دست پایداری بدهیم نمی توانند کاری کنند مثل مجلس یازدهم. حدود 5 ماه است که این مجلس در حال کار کردن است اما تا به امروز، هیچ کاری نکرده است. قبل از ورود به مجلس ادعا می کردند که شرایط مردم و معیشت را سر و سامان می دهیم، حال چه کردند؟ رفتند در مجلس قیرفروشی راه انداختند.

او در سرانجام مطرح نمود: کار عده ای، کار سیاسی است و به نوعی منکوب کردن دیگران است در واقع دغدغه شان، پایمال کردن دیگران است نه اینکه به حقیقت دست پیدا کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1058

به "حملات هاشمی طبا به اصولگرایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات هاشمی طبا به اصولگرایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید