تکواندو گرندپری ژاپن، حسینی فاتح جدال تمام ایرانی مرحله یک چهارم نهایی، مدال برنز میرهاشم قطعی شد

به گزارش فروش برتر، میرهاشم حسینی با فزونی در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مرحله دو مسابقات گرندپری تکواندو در سال 2019، ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی، مدال برنز خود ر قطعی کرد.

تکواندو گرندپری ژاپن، حسینی فاتح جدال تمام ایرانی مرحله یک چهارم نهایی، مدال برنز میرهاشم قطعی شد

به گزارش فروش برتر، روز نخست از مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2019 از صبح امروز(آدینه - 22 شهریورماه) با برگزاری رقابت های 68- کیلوگرم مردان و 57- و 67+ کیلوگرم بانوان شروع شد و میرهاشم حسینی با پیروزی مقابل سروش احمدی در مرحله یک چهارم نهایی ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد.

حسینی در این رقابت ها ابتدا در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف روبن ناوارو از مکزیک رفت و به رجحان 19 بر 12 دست یافت. نماینده وزن 68- کیلوگرم تکواندو ایران در ادامه و در مرحله یک هشتم نهایی در انتها راند دوم با نتیجه 22 بر یک از سد جاویر پرز پولو از اسپانیا گذشت.

در مرحله یک چهارم نهایی، میرهاشم حسینی با رجحان 10 بر 2 مقابل سروش احمدی، دیگر نماینده کشورمان ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد.

سروش احمدی دیگر نماینده وزن 68- کیلوگرم کشورمان پیش از حضور در مرحله یک چهارم نهایی، ابتدا با نتیجه 5 بر 2 از سد کنستانتینوس چمالیدیس از یونان عبور کرد. او در مرحله یک هشتم باید به مصاف احمد ابوغش، قهرمان المپیک ریو 2016 و دارنده مدال نقره و برنز دنیا در سال های 2019 و 2017 از اردن می رفت که تکواندوکار اردنی در مبارزه حاضر نشد تا نماینده کشورمان به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

راهنمایی این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت ها G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 153

به "تکواندو گرندپری ژاپن، حسینی فاتح جدال تمام ایرانی مرحله یک چهارم نهایی، مدال برنز میرهاشم قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکواندو گرندپری ژاپن، حسینی فاتح جدال تمام ایرانی مرحله یک چهارم نهایی، مدال برنز میرهاشم قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید