مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو زنان شروع شد، دوشنبه، شروع مرحله جدید تمرینات مردان ملی پوش

به گزارش فروش برتر، مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو زنان کشورمان از صبح امروز (شنبه - سوم اسفندماه) در فدراسیون تکواندو کشورمان شروع شد.

مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو زنان شروع شد، دوشنبه، شروع مرحله جدید تمرینات مردان ملی پوش

به گزارش فروش برتر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو زنان به منظور حضور در بیست و چهارمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره ای از صبح امروز (شنبه - سوم اسفندماه) در مرکز جهانی تکواندو شروع شد.

غزل سلطانی، ناهید کیانی، مهلا مومن زاده ، طیبه پارسا، کیمیا همتی، زهرا پوراسماعیل، یلدا ولی نژاد، زینب اسماعیلی، نگار اسماعیلی و تینا مدانلو تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم ملی هستند و تا زمان اعلامی تاریخ برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا از سوی اتحادیه تکواندو آسیا تمرینات خود را پیگیری می نمایند.

مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره آسیا نیز که قرار بود پیش از این در چین برگزار گردد؛ طی روزهای 21 و 22 فروردین ماه سال آینده در اردن پیگیری خواهد شد و در گروه زنان ایران می تواند دو نماینده به این رویداد برای کسب سهمیه المپیک 2020 - توکیو اعزام نماید.

راهنمایی این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربیان است.

به گزارش فروش برتر، مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو مردان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از صبح روز دوشنبه - 5 اسفندماه در مرکز جهانی تکواندو شروع می گردد.

با توجه به اینکه تاریخ رقابت های قهرمانی آسیا هنوز از سوی اتحادیه تکواندو آسیا معین نشده است، تمرینات با 6 نفر اصلی اعزامی به این رویداد پیگیری می گردد؛ آرمین هادی پور، سروش احمدی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی، مهران برخورداری و سجاد مردانی نفرات اعزامی به این رقابت ها هستند.

راهنمایی تیم ملی برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان است. هادی ساعی نیز به عنوان مدیرفنی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

تیم ملی تکواندو ایران در گروه مردان نیز پیروز به کسب 2 سهمیه بازی های المپیک 2020 - توکیو توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی شده است.

گفتی است؛ رقابت های قهرمانی آسیا G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک به ورزشکاران تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 588

به "مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو زنان شروع شد، دوشنبه، شروع مرحله جدید تمرینات مردان ملی پوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله جدید تمرینات تیم ملی تکواندو زنان شروع شد، دوشنبه، شروع مرحله جدید تمرینات مردان ملی پوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید