تجمع حدود 900 کسبه آدینه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش فروش برتر، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز چهارشنبه 17 آذر ماه 1400 جمع زیادی از اهالی آدینه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند و خواستار رسیدگی جدی مسائل این بازار شدند.

تجمع حدود 900 کسبه آدینه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

در سال های گذشته این مهم که باید مکان فعلی آدینه بازار ساماندهی گردد، مطرح شد، اما اهالی آدینه بازار فعلی یاسوج بیان می نمایند که به علت نداشتن توان اقتصادی قادر به جابه جایی نیستیم و اگر مسئولان می خواهند ما را حمایت نمایند، همین مکان را ساماندهی نمایند.

قریب به 980 کسبه در این بازار مشغول به فعالیت هستند که به صورت ماهیانه به شهرداری یاسوج عوارض پرداخت می نمایند.

یکی از مسائل اصلی این بازار نداشتن ایمنی است که تقریباً بیش از 15 سال است همه مسئولان بر روی آن تاکید دارند و تا به امروز اقدام اساسی در این خصوص صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگاران، مجید احمدی، فرماندار شهرستان بویراحمد با حضور در جمع اهالی آدینه بازار قول مساعد داد تا در اولین فرصت نسبت به معین تکلیف این شرایط و خواسته اهالی آدینه بازار اقدامات لازم را داشته باشد.

خواسته اهالی آدینه بازار یاسوج که به صورت مکتوب در اختیار فرماندار مرکز استان نهاده شد، ساماندهی همین مکان فعلی است که با همیاری اهالی آن، بلاتکلیفی 15 ساله بیش از 900خانوار به خاتمه خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1720

به "تجمع حدود 900 کسبه آدینه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع حدود 900 کسبه آدینه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید