بی تحرکی افراد در دوران خانه نشینی عاملی برای ابتلا به بیماری

به گزارش فروش برتر، ایسنا/ عدم تحرک ناشی از خانه نشینی کرونایی، افراد آسیب پذیر مبتلا به چاقی، فشارخون بالا و بیماری های ریه را در معرض عوارض بعدی سلامت قرار می دهد.

بی تحرکی افراد در دوران خانه نشینی عاملی برای ابتلا به بیماری

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

میلیون ها بریتانیایی مبتلابه بیماری های ریه و بیماری های مزمن، بعد از گذراندن دوران خانه نشینی کرونایی و انجام فعالیت کمتر، در معرض خطر بیشتر ابتلا به بیماری کووید -19 هستند.

کاهش فعالیت ورزشی باعث می گردد تا فرد در صورت ابتلا به بیماری کووید -19، مسائل بیشتری داشته باشد.

محققان اظهار کردند: عوارض کروناویروس برای افرادی هم که مبتلا به بیماری نشده اند، وجود دارد.

با توجه به آغاز دوران خانه نشینی ناشی از کروناویروس(23 مارس)، بسیاری از افراد در همان سطح فعالیت ورزشی باقی ماندند، یک چهارم از افراد هم با کاهش شدید فعالیت بدنی روبرو شدند.

نتایج گزارش ها نشان می دهد، بسیاری از افراد مبتلا به بیماری هایی نظیر چاقی، فشارخون بالا، افراد با ناتوانی و افسردگی، بیشتر خانه نشین شدند، زیرا بر این باور بودند که نسبت به این بیماری آسیب پذیر هستند.

اما محققان معتقدند که ورزش کمتر با افزایش خطر بیشتر برای افراد در صورت بروز بیماری همراه است.

نینا راگرز، از دانشگاه لندن اظهار کرد: در صورت ابتلا به بیماری کووید- 19، سطح پایین فعالیت بدنی، بزرگسالانی که بیماری های زمینه ای دارند را با عوارض شدیدتر بیماری روبرو می نماید.

نتایج این آنالیز نشان داد، نه تنها افرادی که مسائل سلامتی دارند، بلکه همه افراد در روزهای خانه نشینی که بیشتر به سمت تغییر سبک زندگی غیرفعال رفته اند، در معرض خطر قرار دارند.

محققان همچنین از این موضوع بیم دارند که کاهش طولانی مدت فعالیت های ورزشی منجر به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری های مزمن گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 772

به "بی تحرکی افراد در دوران خانه نشینی عاملی برای ابتلا به بیماری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی تحرکی افراد در دوران خانه نشینی عاملی برای ابتلا به بیماری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید