بازیافت هنرمندانه تابلو های ترافیکی

به گزارش فروش برتر، آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که علائم رانندگی پس از تعویض می توانند در خلق آثار هنری موثر باشند. همراه خبرنگاران باشید.

بازیافت هنرمندانه تابلو های ترافیکی

تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی هر چند وقت یک بار تعویض می شوند و تابلوهای فرسوده یا قدیمی برای بازیافت برده می شوند. ولی در پنسیلوانیا آمریکا بازیافت و ایده خلاقانه و هنرمندانه با یکدیگر سبب پیدایش مجسمه ها و سازه های زیبایی در کنار یکی از بزرگراه ها شده اند. در ادامه بیشتر با این ایده خلاقانه آشنا خواهید شد.

اگر سفری را در بزرگراه Smock در شهر Meadville پنسیلوانیا داشته باشید از کنار مراکز خرید زیادی عبور می کنید و چشم انداز های مختلفی را در اطراف این جاده مشاهده می کنید. ولی در قسمتی از محوطه کنار جاده تعدادی مجسمه و سازه رنگارنگ ممکن است نظر شما را بیشتر جلب کند. این جاذبه به عنوان باغ PennDOT شناخته می شود که در حقیقت مجموعه علائم ترافیکی هستند که به شکل هنرمندانه ای مورد استفاده مجدد قرار گرفته اند.

این مجموعه که در مجاورت ساختمان حمل و نقل پنسیلوانیا قرار گرفته است (نام آن نیز بر گرفته از همین ساختمان است) حاصل تلاش یک دانشجوی رشته هنر است.

انواع تابلوهای ترافیکی از تابلوی ایست گرفته تا تابو های علائم رانندگی در محوطه بیمارستان در خلق این مجموعه استفاده شده اند. دیوارنمایی به طول حدود 366 متر که در آن اشکال جالبی را می بینید از زیباترین قسمت های این مجموعه است. اگرچه تابلو مشخصی برای پیدا کردن محل این مجموعه در کنار جاده پیدا نخواهید کرد ولی با کمی دقت می توانید این مجموعه رنگارنگ را پیدا کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

منبع: کجارو / curiosity.com
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1280

به "بازیافت هنرمندانه تابلو های ترافیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیافت هنرمندانه تابلو های ترافیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید