بازگشت نام ویلموتس پای درخت خبرساز کمپ تیم ملی فوتبال!

به گزارش فروش برتر، به گزارش خبرنگاران، به دنبال بالاگرفتن بحث فسخ قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران، نام این مربی از پای درختی که وی در بدو ورودش در کمپ تیم های ملی غرس نموده بود، برداشته شد.

بازگشت نام ویلموتس پای درخت خبرساز کمپ تیم ملی فوتبال!

این اتفاق همین چند هفته پیش رخ داد و خبرنگاران در گزارشی با عنوان برخورد عجیب فدراسیون با مربی بلژیکی به این مسئله پرداخت.

مسئولان فدراسیون فوتبال نسبت به این اقدام عجیب خود از اظهارنظر رسمی خودداری کردند و هیچ واکنشی به آن نشان ندادند.

تصاویری که خبرنگاران روز پنجشنبه گذشته از کمپ تیم های ملی ثبت نموده نشان می دهد مسئولان فدراسیون بی سر و صدا مجدداً تابلوی ویلموتس را در باغچه صلح و دوستی و در مقابل درختی که مربی بلژیکی کاشته بود، قرار داده اند تا به این ترتیب یادگاری این مربی بلژیکی باوجود کشاکشی که با ایران در فیفا شروع نموده، در کمپ باقی بماند.

تصاویر پنجشنبه گذشته از کمپ تیم ملی و بازگشت تابلوی ویلموتس

به گزارش خبرنگاران، مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی روز 25 اردیبهشت 1398 برای بازدید از امکانات فوتبال ایران و سپس امضای قرارداد با تیم ملی وارد تهران شد و با حضور در کمپ تیم های ملی، از بخش های مختلف آن شامل زمین های تمرین، مجموعه پک، هتل آموزشگاه و … بازدید کرد.

یکی از اقداماتی که فدراسیون فوتبال برای روز نخست حضور ویلموتس در تهران در نظر گرفته بود، کاشت یک درخت در باغچه کمپ بود. در این باغچه اغلب افراد سرشناس فوتبالی و میهمانان خارجی فدراسیون فوتبال از جمله شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درختی به یادگار کاشته و به نامشان ثبت شده است.

تصاویر چند هفته پیش از کمپ تیم های ملی و درخت ویلموتس که بدون تابلو بود!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 551

به "بازگشت نام ویلموتس پای درخت خبرساز کمپ تیم ملی فوتبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت نام ویلموتس پای درخت خبرساز کمپ تیم ملی فوتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید