اتفاق خوب برای فرهاد مجیدی

به گزارش فروش برتر، یکی از اتفاقات خوب بازی استقلال و ذوب آهن درخشش قایدی بود. بازیکنی که روی هر دو گل تیمش تاثیرگذار بود و بعد از مدت ها درخشید. عملکرد او در این بازی نشان داد که بازگشتش به خط حمله با اتفاقات خوبی برای استقلال همراه است. قایدی البته در دربی هم در خط حمله به میدان رفت، اما به دلیل کنترل کامل او توسط بازیکنان پرسپولیس نتوانست درخشش خاصی داشته باشد.

اتفاق خوب برای فرهاد مجیدی

اگرچه او در دقیقه 3 بازی با خطای مشکوک به پنالتی متوقف شد، اما این صحنه یکی از معدود صحنه هایی بود که قایدی در آن خطرناک ظاهر شد. تغییر سیستم و تاکتیک های مکرر فرهاد مجیدی، مهدی قایدی را هم دچار سردرگمی هایی نموده است. با این حال او در بازی با ذوب آهن نشان داد که در خط حمله بازیکن خطرناک تری است. او جای دیاباته را در این بازی گرفت و بسیار موثرتر از مهاجم خارجی بازی کرد. قایدی هر چه به محوطه جریمه نزدیک تر باشد عملکرد بهتری برای استقلال خواهد داشت.

او که پیش از این زوجی طلایی با دیاباته را تشکیل می داد مدتی است که با یار سابقش اقتدار همیشگی را ندارد و گویا وقتی به جای او به میدان می رود بیشتر به نفع استقلال است. اتفاقی که تعیین نیست به دلیل افت دیاباته است یا تغییر تاکتیک فرهاد مجیدی یا هر دو. به هر حال در این روز های سخت استقلال گل زدن قایدی و بازگشت او به روز های اوجش خبر خوبی برای فرهاد مجیدی بود.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1426

به "اتفاق خوب برای فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق خوب برای فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید