65 درصد تعهدات مسکن مهر خراسان جنوبی در دولت یازدهم انجام شد

به گزارش فروش برتر، به گزارش مجله خبری دلتا:معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: از مجموع سهمیه مسکن مهر خراسان جنوبی، 19 هزار و 546 واحد در دولت یازدهم افتتاح شد که 65 درصد تعهدات استان بود.

65 درصد تعهدات مسکن مهر خراسان جنوبی در دولت یازدهم انجام شد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

احمد ولی پور مطلق روز چهارشنبه در نشست خبری اضافه نمود: در حال حاضر 29 هزار و 424 واحد در عمل تحویل متقاضیان شده است.

وی سهمیه استان خراسان جنوبی از مسکن مهر را 31 هزار و 247 واحد اعلام و پیش بینی کرد که تا اواخر اسفند یا سه ماه ابتدای سال آینده جشن اختتامیه مسکن مهر در استان برگزار گردد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اضافه نمود: زمین برای ساخت مسکن مهر خانواده های دارای 2 معلول استان همچنین خانواده های شهدا و ایثارگران در حال واگذاری است.

وی با بیان اینکه 800 واحد تعاونی ارتش نیز نازک کاری آن اجرا شده است مطرح نمود: آماده سازی خیابان ها برای آسفالت و خطوط اصلی فاضلاب در دست اقدام است.

ولی پور مطلق هزینه نصب انشعابات را چهار میلیارد تومان خاطرنشان کرد و گفت: نصب انشعابات یکی از مسائل اساسی این پروژه است چرا که افراد قادر به خرید انشعابات و پرداخت آن نیستند.

وی با اشاره به خدمات اجرا شده در سایت مسکن مهر استان اضافه نمود: راه و شهرسازی در زمینه خدمات روبنایی 17 مدرسه با مشارکت اداره نوسازی مدارس، 14 مسجد و 2 کلانتری را احداث کرد.

وی گفت: همچنین در زمینه خدمات زیربنایی مسکن مهر پنج میلیارد و 500 میلیون تومان در اختیار شرکت آب و فاضلاب و چهار میلیارد و 400 میلیون تومان به اداره کل آموزش و پرورش داده شد تا به تکمیل بعضی زیرساخت ها اقدام گردد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح نمود: آماده سازی اراضی 450 هکتاری یکی از بزرگترین پروژه ها در زمینه اقتصاد مقاومتی است که امید است این پروژه نیز اواسط سال 98 با تمامی خدمات تعهد شده به اتمام رسیده و در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

وی اضافه نمود: اداره کل راه و شهرسازی پروژه های مشارکتی را از سال 95 شروع و با توجه به رکود حکمفرما بر بازار مسکن، احداث 200 واحد مسکن در شهرهای قاین و بیرجند را پیگیری کرد که امید است بتوان نظر سرمایه گذار را جلب و این پروژه ها شروع گردد.

ولی پور مطلق گفت: در بحث شهرسازی 28 شهر استان دارای طرح جامع است، 16 شهر دارای طرح تفضیلی مصوب و 12 شهر طرح تفضیلی آن در دست اجراست که 2 طرح تا انتها 96 به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: همچنین طرح تفضیلی 10 شهر استان در سال 97 تکمیل و مصوب خواهد شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اظهار کرد: طرح بالادستی ناحیه خراسان جنوبی با پیشرفت 70 درصد برای کل پهنه استان در دست تهیه است.

وی گفت: بازنگری طرح جامع بیرجند و قاین نیز در دست اجراست و در حال پیگیری برای انجام هرچه سریعتر آن هستیم.

وی اظهار کرد: 2 طرح آماده سازی مهم در مرکز استان به مساحت 450 هکتار در زمین های پادگان بیرجند و 60 هکتار در شهر طبس نیز به زودی به صورت مشارکتی شروع می گردد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 496

به "65 درصد تعهدات مسکن مهر خراسان جنوبی در دولت یازدهم انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "65 درصد تعهدات مسکن مهر خراسان جنوبی در دولت یازدهم انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید