چین شهر ممنوعه را پس از سه ماه تعطیلی باز می نماید

به گزارش فروش برتر، شهر ممنوعه که یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری تاریخی چین محسوب می گردد، پس از آنکه به مدت سه ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، دوباره از روز آدینه به روی بازدیدکنندگان باز می گردد.

چین شهر ممنوعه را پس از سه ماه تعطیلی باز می نماید

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، شهر ممنوعه که شامل قصر پادشاهی وسیعی واقع در میدان تیان آن من در شهر پکن می گردد، بیست و پنجم ژانویه در کنار سایر مقاصد گردشگری و به عنوان یکی ازاقدامات پیشگیرانه مقامات این کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شد.

موزه قصر که مسوولیت اداره شهر ممنوعه را برعهده دارد روز چهارشنبه اعلام نمود، این مقصد گردشگری از روز یکم ماه مِی با ظرفیت پذیرش حداکثر 5000 نفر میزبان بازدیدنمایندگان خواهد بود. پیش از شیوع ویروس کرونا روزانه 80 هزار نفر از این مکان بازدید می کردند.

در راستای این تصمیم، مقامات قوانین پیشگیرانه ای برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا در این مکان فرهنگی اعلام نموداند که لزوم استفاده از ماسک و نشان دادن شرایط سلامتی خود به یاری برنامه مخصوصی که در موبایل ها نصب شده است را شامل می گردد.

میزان تب تمامی بازدیدنمایندگان پیش از ورود به این مکان اندازه گیری خواهد شد و از ورود افرادی که سرفه می نمایند یا تب بالایی دارند به مجموعه جلوگیری خواهد شد. بازدیدنمایندگان همچنین باید فاصله یک متری از یکدیگر را حفظ نمایند.

با گذشت فقط نیم ساعت از اعلام خبر بازگشایی شهر ممنوعه،حدود 2500 بلیت برای بازدید در روز یکم ماه مِی خریداری شد.

پیشتر اعلام شده بود که موزه های پکن نیز به تدریج از یکم ماه مِی بازگشایی می شوند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 786

به "چین شهر ممنوعه را پس از سه ماه تعطیلی باز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین شهر ممنوعه را پس از سه ماه تعطیلی باز می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید