پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار

هم زمان با فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در پیامی این روز را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبرنگاران، در پیغام روح الله مهدی نژاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمده است:

به نام آن که قلم و اندیشه را آفرید و آزادگی و آزاداندیشی را در نهاد قشری فرهیخته قرارداد تا از سرچشمه ازلی و ابدی سیراب شوند.

در داستان های اساطیری آمده است حقیقت آینه ای بود که شکست و هزارهزار تکه شد و هر کس به تکه ای دست یافت خود را وارث تمامی حقیقت دانست.

ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به این جویندگان حقیقت که کوشش طاقت فرسای آن ها در فضای پررمزوراز و متلاطم دنیا امروز کمتر دیده شده و آن چنان که شایسته است از ایشان قدردانی و سپاس گزاری نشده است.

بر خود واجب می دانم قدردان زحمات عزیزانی باشم که قلم و اندیشه آن ها تنها برای آزادی و آزادمنشی به حرکت درمی آید و در دیده بانی از سلامت عملکرد ارکان و اجزای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این سرزمین کوشش خستگی ناپذیری پیشه نموده اند و بسیار خرسندم که نه تنها این یک روز بلکه در تمامی روزهای سال در کنار این خانواده کوششگر و صمیمی باشم.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 2 آبان 1398 شناسه مطلب: 183

به "پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید