پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش فروش برتر، هم زمان با فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در پیامی این روز را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش فروش برتر، در پیغام روح الله مهدی نژاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمده است:

به نام آن که قلم و اندیشه را آفرید و آزادگی و آزاداندیشی را در نهاد قشری فرهیخته قرارداد تا از سرچشمه ازلی و ابدی سیراب شوند.

در داستان های اساطیری آمده است حقیقت آینه ای بود که شکست و هزارهزار تکه شد و هر کس به تکه ای دست یافت خود را وارث تمامی حقیقت دانست.

ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به این جویندگان حقیقت که کوشش طاقت فرسای آن ها در فضای پررمزوراز و متلاطم دنیا امروز کمتر دیده شده و آن چنان که شایسته است از ایشان قدردانی و سپاس گزاری نشده است.

بر خود واجب می دانم قدردان زحمات عزیزانی باشم که قلم و اندیشه آن ها تنها برای آزادی و آزادمنشی به حرکت درمی آید و در دیده بانی از سلامت عملکرد ارکان و اجزای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این سرزمین کوشش خستگی ناپذیری پیشه نموده اند و بسیار خرسندم که نه تنها این یک روز بلکه در تمامی روزهای سال در کنار این خانواده کوششگر و صمیمی باشم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 183

به "پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز خبرنگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید