سرانجام قرنطینه و بازگشت شمشیربازان المپیکی به اردو

به گزارش فروش برتر، به گزارش خبرنگاران، اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر 24 آبان ماه گذشته در محل اردوی آماده سازی خود در تهران حاضر شدند تا بعد از ماه ها وقفه تمرینات شان را برای المپیک توکیو از سر بگیرند اما تست کرونا و نتیجه مثبت آن برای علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهرارسباران مانع از انجام این مهم شد.

سرانجام قرنطینه و بازگشت شمشیربازان المپیکی به اردو

بعد از حدود دو هفته اعمال شرایط قرنطینه - به صورت خانگی یا حضور در محل اردو- برای این شمشیربازان، سه شنبه هفته گذشته مجدد از آنها تست PCRگرفته شد. نتیجه این تست و منفی بودن آن حکایت از بهبودی کامل و برطرف خطر از سلامتی شمشیربازان داشت. بر همین اساس برنامه ریزی برای برپایی اردوی آماده سازی مجدد در دستور کار فدراسیون قرار گرفته است.

فدراسیون شمشیربازی با لحاظ کردن پروتکل های بازگشت به تمرینات و اعمال زمان یک هفته ای از زمان منفی شدن تست مجدد، در نظر دارد از سه شنبه پیش رو اردوی آماده سازی المپین های خود را شروع کند.

مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی شمشیربازانی هستند که سال گذشته از حضور در میادین انتخابی برای المپیک توکیو و در بخش تیمی کسب سهمیه کردند. این شمشیربازان در کنار نفراتی مانند فرزاد باهر ارسباران و نیما زاهدی برگزارکننده اردوی آماده سازی خواهند بود.

البته احتمال اینکه عابدینی به دلیل مصدومیت در این اردو حاضر نباشد، دور از ذهن نیست.

پیمان فخری راهنمایی تیم المپیکی شمشیربازی در اسلحه سابر را بر عهده دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1117

به "سرانجام قرنطینه و بازگشت شمشیربازان المپیکی به اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام قرنطینه و بازگشت شمشیربازان المپیکی به اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید