مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا

به گزارش فروش برتر، از سوی دیگر بعضا مشاهده گردیده است مدارک ارائه گردیده به دفاتر انگشت نگاری سفارت کانادا در زمان پر کردن فرم ها و یا پس از آن به هر دلیلی مفقود می شوند! حال آنکه در روش ثبت نام آنلاین مدارک در فرم مربوطه آپلود گردیده و امکان مفقود شدن وجود ندارد.

مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا

نخستین گام در اعتراض به ریجکت ویزا کانادا، آنالیز دلیل و یا دلایل رد شدن درخواست است. این عوامل در قالب نامه ای رسمی موسوم به نامه ریجکتی به اطلاع متقاضی می رسد. پس از مطالعه نامه ریجکتی ویزای کانادا و آنالیز دلایل آن در شرایطی دلایل عنوان گردیده در این نامه با مدارک متقاضی مغایرت داشته باشد، می توان به رد شدن ویزا کانادا اعتراض کرد.

در روش ثبت نام آنلاین ویزای کانادا هر متقاضی به حساب کاربری خود در سایت رسمی سفارت کانادا مراجعه نموده و پس از درج شماره پیگیری و تاریخ تولد (میلادی) می تواند در جریان آخرین آپدیت پرونده خود قرار بگیرد. طبعا پیگیری درخواست ویزای کانادا از طریق مراجعه به حساب کاربری بسیار ساده تر است و احتمال با خبر نشدن از آپدیت های پرونده به حداقل کاهش می یابد.

تردید در هر یک از این موارد در کنار عواملی همچون و ضعیف اقامت در کشور مبدا، طول مدت اقامت در کانادا، وضعیت شغلی متقاضی در کشور محل اقامت و هرگونه سوء پیشینه در کانادا همگی از عواملی هستند که به راحتی موجب ریجکت ویزا کانادا خواهند شد. در ادامه و در نگاهی دقیقتر به آنالیز دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا و همچنین ریجکت ویزای تحصیلی کانادا خواهیم پرداخت.

منبع مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا

انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1612

به "مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید