غلامی: ملی پوشان ایران همواره مرد روزهای سخت بوده اند

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - کاپیتان تیم ملی فوتسال معتقد است که بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران مرد روزهای سخت بوده و با کسب بهترین نتایج دل صدها ایرانی را شاد خواهند کرد.

غلامی: ملی پوشان ایران همواره مرد روزهای سخت بوده اند

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ کاپیتان تیم ملی فوتسال یکی از چهره های نام آشنا فوتسال زنان هم با سایت رسمی فدراسیون درباره بازی های پیش روی تیم ملی گفت وگوی کوتاهی داشت.

نسیمه غلامی گفت: ایرانی نشان داده که همواره در هر شرایطی مخصوصا روزهای سخت، مرد عمل بوده و با بهترین عملکرد پرچم پر افتخار ایران را به اهتزاز درآورده است. این قسمتی از صحبتهای نیسمه غلامی، کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان ایران بود.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان در مورد برگزاری رقابتهای مقدماتی به میزبانی بحرین هم گفت: بازیهای سختی را پیش رو داریم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران رخ دهد. با پیروزی، مردم ما دلشان شاد می گردد و حالشان خوب. فوتبالیستهای ما نشان دادند در روزهای سخت، اتفاقات خوبی را رقم می زنند و مرد روزهای سخت هستند.

وی هم چنین گفت: میزبانی به ناحق از ایران گرفته شد. اگرمیزبان بودیم شرایط خیلی بهتر بود. با تمام اتفاقات بدی که اتفاق افتاده و به ناحق میزبانی را از ما گرفتند اما ما می دانیم که بازیکنان تیم ملی، قطعا دست به کارهای عظیم خواهند زد و توانایی موفقیت و عبور از این پیچ تاریخی را دارند. ایرانی ها معمولا در شرایط سخت همواره به آن چیزی که خواسته اند، رسیده اند.

غلامی در خاتمه گفت: امیدوارم با پیروزی در بازیهای پیش رو و صعود به جام جهانی، دل مردم ایران شاد گردد و به همه ثابت کنیم که ما برای موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1428

به "غلامی: ملی پوشان ایران همواره مرد روزهای سخت بوده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامی: ملی پوشان ایران همواره مرد روزهای سخت بوده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید