ربیعی: بازیکنان مس پیروزی مقابل ذوب آهن را فراموش نمایند

به گزارش فروش برتر، سرمربی مس رفسنجان گفت: توصیه من به بازیکنانم این است که این پیروزی همین جا تمام گردد و از همین لحظه به بازی بعدی فکر کنیم.

ربیعی: بازیکنان مس پیروزی مقابل ذوب آهن را فراموش نمایند

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی عصر یک شنبه پس از رجحان سه بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: بازی خوبی بود و به تیم ذوب آهن و کادرفنی اش خسته نباشید می گویم. هر دو تیم در ابتدای بازی دو روش متفاوت نسبت به بازی قبل شان به کار گرفته بودند. اول بازی گل زدیم اما بخش عمده نیمه اول در اختیار حریف بود اما در نیمه دوم توانستیم بازی را در راستا ضد حملات شان کنترل کنیم. ذوب آهن تیم خوبی بود و این باشگاه بسیار اصیل و خوب است. کادرفنی خوبی دارند و امروز ممکن بود فرایند دیگری داشته باشد.

او ادامه داد: آن قسمت های خوبی که می توانست برای ما اتفاق بیفتد، رخ داد. خط جلوی ما تفاوت داشت و تغییر سیستم باعث شد بازیکنان کارشان را خوب انجام دهند. من از هر سه مهاجم مان راضی هستم و این پیروزی را به مردم رفسنجان و شرکت ملی مس و شهرک مس سرچشمه تقدیم می کنیم. این فرایند برای ما خوب است اما توصیه من به بازیکنانم این است که این پیروزی همین جا تمام گردد و از همین لحظه به بازی بعدی فکر کنیم.

سرمربی مس رفسنجان درباره عملکرد داوری گفت: پنالتی که ما زدیم پنالتی بود اما من درباره داوری کم صحبت می کنم. باید فیلم بازی را ببینم و بعد از آن راجع به صحنه های این ملاقات نظر دهم. به فدراسیون توصیه می کنم برای اجرای صحیح عدالت هر چه سریع تر یاری داور ویدیویی را وارد ایران نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1693

به "ربیعی: بازیکنان مس پیروزی مقابل ذوب آهن را فراموش نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: بازیکنان مس پیروزی مقابل ذوب آهن را فراموش نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید