بازیکنان تیم ملی نشان دادند آقای آسیا هستند ، درباره اسکوچیچ باید تصمیم کارشناسی بگیرند

به گزارش فروش برتر، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: بچه های تیم ملی در بحرین با شادابی نشان دادند آقای آسیا هستند.

بازیکنان تیم ملی نشان دادند آقای آسیا هستند ، درباره اسکوچیچ باید تصمیم کارشناسی بگیرند

به گزارش خبرنگاران، خداداد افشاریان در حاشیه مرنام استقبال از اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: وظیفه مان بود به استقبال بیاییم.با پیش زمینه دور رفت مان و جریان ویلموتس، امتیازهای بربادرفته، روحیه خراب و بدهکاری به بحرین رفتیم اما همه این مسائل یک طرف زیرا به جایی رفتیم که نباید می رفتیم. این تیم ها باید به خانه ما می آمدند اما با اجبار AFC به بحرین رفتیم. عزیزی خادم، هیات رئیسه و تمام ارکان فدراسیون فوتبال گفتند صفر تا صد کار را برای تیم ملی بگذاریم و واقعا تمام اتفاقات خوش رنگ برای این تیم افتاد.

وی اضافه نمود: بچه ها و مربیان همت کردند. شادابی با این چهار برد به تیم ملی بازگشت. یقین بدانید با این روحیه قوی و مضاعف به مرحله بعدی می رویم و شک نکنید راحت به جام جهانی صعود خواهیم کرد.

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره قضاوت دیدار تیم ملی مقابل عراق نام کرد: داوری در مجموع خوب بود. به هیچ وجه اشتباه تیمی نکرد اما در اخطارها مقداری سخت گیری کرد. به هر صورت حق به حقدار رسید. این مسائل هم در فوتبال پیش می آید. ایرماتوف داور اول ازبکستان است اما ایلگیز تانتاشف هم آمده بود حق را به حقدار بدهد. 8-7 سال است در لیست فیفا حضور دارد و قضاوت خوبی داشت. شاید می توانست برخی اخطارها را ندهد یا یک کارت بیشتر به عراقی ها بدهد. البته حقی در این مسابقه ناحق نشد.

وی اضافه نمود: حق مان چیزی دیگری بود اما بچه ها به این کشور رفتند، فدراسیون فوتبال سنگ تمام گذاشت و عزیزی خادم هم بزرگواری کرده و مسائل لجستیکی را صفر تا صد انجام داد.هیات رئیسه کمک کرد، مردم حمایت کردند و بچه ها هم در بحرین با شادابی نشان دادند آقای آسیا هستند. همه چیز برای ما جفت شش آمد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برنامه این فدراسیون برای ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ توضیح داد: وی هفت برد آورده و آنچه می خواستیم انجام داده اما هیات رئیسه و رئیس فدراسیون باید بنشینند تا اگر قرار است اتفاقی بیفتد، تصمیم کارشناسی بگیرند. به نظر نمی رسد بحث کمرنگی درباره اسکوچیچ وجود داشته باشد.

افشاریان درباره اینکه آیا قرارداد اسکوچیچ تمدید می شود، گفت: به نظر می رسد این اتفاق بیفتد اما با تمام این تفاسیر اگر قرار است اتفاقی بیفتد باید تصمیم کارشناسی در حضور رئیس فدراسیون، کمیته فنی و جاهایی از این دست اتخاذ شود.

وی درباره آخرین اقدامات فدراسیون فوتبال درباره پرونده مارک ویلموتس، گفت: این پرونده کهنه شده اما همچنان باز است. منتظر رای دادگاه CAS هستیم و ان شالله ختم به خیر شود.

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره برنامه های این کمیته در چینش داوران در ادامه مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول نام کرد: می دانید 11 داور و کمک داور بین المللی ما اکنون در ایران نیستند. در هفته آینده لیگ برتر و لیگ یک هم آنها را در اختیار نداریم. با توجه به حساسیت هفته های به جای مانده لیگ یک داوران باتجربه خود را برای قضاوت بازی های این لیگ اعزام کنیم. بین دو لیگ فاصله زمانی 5-4 روزه است اما باید داوران را به شکلی بچینیم که در این دو هفته حق به حقدار برسد.

افشاریان اضافه نمود: با این وجود کار واقعا سخت است. یقین داریم با داوران موجود باصلابت لیگ را ادامه بدهیم و مشکل خاصی درباره چینش داوران نیست.

وی درباره اینکه آیا در فدراسیون فوتبال شاهد عزل و نصب ها و حضور افراد نو خواهیم بود، گفت: نمی خواهم این بحث را جراحی کنم اما در این مدت همیشه به فکر تیم ملی بوده ایم و از این چهار ماهی که عزیزی خادم آمده است، سه ماه درگیر تیم ملی بود. اکنون هم به دلیل این نتایج خوشحالیم. تا به امروز بحث خاصی درباره تغییرات نبوده اما اگر در ادامه کار قرار باشد اتفاق خاصی بیفتد، بی شک احساس را درگیر وظیفه نمی کند و سعی دارد اتفاقات کاری باشد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1512

به "بازیکنان تیم ملی نشان دادند آقای آسیا هستند ، درباره اسکوچیچ باید تصمیم کارشناسی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان تیم ملی نشان دادند آقای آسیا هستند ، درباره اسکوچیچ باید تصمیم کارشناسی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید