جلسه آنلاین الکنو با لژیونرها، کلید چالش ها در دست سرمربی

به گزارش فروش برتر، به گزارش خبرنگاران، اردوهای تیم ملی والیبال ایران از 11 فروردین ماه امسال در غیاب لژیونرها شروع شد. ولادمیر الکنو سرمربی تیم ملی والیبال ایران نیز صبح امروز (یکشنبه) پس از تأخیر یک هفته ای وارد ایران شد.

جلسه آنلاین الکنو با لژیونرها، کلید چالش ها در دست سرمربی

الکنو در صورت نتیجه تست منفی کرونا بعد از ظهر امروز به اردوی ملی پوشان ملحق خواهد شد. بحث حضور تعداد نفرات اعزامی به رقابت های لیگ ملت های والیبال و همچنین سهمیه مربیان ایرانی روی نیمکت المپیک دو موضوع مهم و چالشی است که ولادمیر الکنو باید به آنان پاسخ دهد.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران در تبادل نظر با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است درباره چالش های پیش روی تیم ملی با الکنو تصمیم گیری انجام گردد؟ گفت: الکنو به محض ورود به ایران تست کرونا داد و ان شاءالله پس از نتیجه منفی تست، او بعدازظهر وارد اردوهای تیم ملی خواهد شد. در حال حاضر او در هتل محل اقامتش حضور دارد و منتظر پاسخ تست کرونا است.

وی اضافه کرد: پس از آن ابهامات و سوالات خود را از او خواهیم پرسید و فقط الکنو است که می تواند برای این پرسش ها راه حل ارائه دهد و موضع خودش را تعیین کند تا براساس آن پیش رویم.

خوش خبر در پاسخ به این سوال که چه زمانی برای جلسه در نظر گرفته شده است، گفت: هنوز تعیین نیست. هم کادر فنی و هم من برای انجام کارهای سرپرستی ام باید جلسه ای داشته باشیم که به محض آمدنش در اردو درباره این مسائل صحبت خواهیم کرد. در زمان ورود او به ایران به دلیل طولانی بودن بحث ها، زمان مناسبی برای صحبت کردن با او نبود.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران در مورد زمان حضور سعید معروف و سایر لژیونرها به اردوی تیم ملی گفت: یکی دیگر از نکات، همین موضوع است. طبق درخواست الکنو، جلسه آنلاین با عبادی پور و موسوی برگزار خواهد شد. قرار بود این جلسه امروز باشد اما موسوی و عبادی پور اعلام کردند مسابقه خواهند داشت و به همین دلیل در کوشش هستیم جلسه را فردا برگزار کنیم.

وی در ادامه درباره زمان حضور سعید معروف که در ایران حضور دارد، اعلام کرد: سعید معروف مشغول انجام کارهای فیزیوتراپی زیر نظر سیامک افروزی خارج از فدراسیون است. الکنو شخصاً این فرصت را به معروف داده اما درباره زمان و حضور معروف در اردوها تصمیم گیری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1380

به "جلسه آنلاین الکنو با لژیونرها، کلید چالش ها در دست سرمربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه آنلاین الکنو با لژیونرها، کلید چالش ها در دست سرمربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید