تشکل های دانشجویی صنایع دستی در بوشهر تشکیل می شود

به گزارش فروش برتر، معاون صنایع دستی بوشهر تأکید کرد: تشکل های دانشجویی صنایع دستی در رشته ها و گروه های اقتصادی دانشگاهی با کمک مجموعه فرهنگی دانشگاه خلیج فارس تشکیل و از این طریق کارآفرینی و بازاریابی در حوزه صنایع دستی را تقویت خواهیم کرد.

تشکل های دانشجویی صنایع دستی در بوشهر تشکیل می شود

لیلا رحیمی در نشستی که با مدیر فرهنگی دانشگاه خلیج فارس بوشهر داشت، اظهار کرد: تلاش معاونت صنایع دستی استان این است که از تمام ظرفیت های موجود برای رونق تولید صنایع دستی و حمایت از صنعتگران بهره ببرد.

او با اشاره به اهمیت معرفی آثار تولیدی صنایع دستی بوشهر اضافه کرد: ما می توانیم با برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی در فضاهای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نسبت به معرفی تولیدات صنایع دستی استان اقدام کنیم که این موردنیاز به یک فضای تعاملی دارد. امیدواریم در آینده نزدیک شاهد برگزاری چنین نمایشگاه هایی در مراکز آموزش عالی استان باشیم.

معاون صنایع دستی با بیان این نکته که صنعتگران هم استانی در سال جاری پیروز شدند، 17 نشان ملی دیگر را در این حوزه به ثبت برسانند، شرح داد: دانشجویان غیربومی که در دانشگاه خلیج فارس حضور دارند، می توانند به عنوان سفیران صنایع دستی دیگراندیش ها، مدرس تولیدات صنایع دستی خود در استان بوشهر باشند که این موضوع کمک می کند در آینده با تلفیق هنر، ایده و فکر جدید شاهد تولید کارهای خلاقانه بیشتری باشیم.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 294

به "تشکل های دانشجویی صنایع دستی در بوشهر تشکیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکل های دانشجویی صنایع دستی در بوشهر تشکیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید