تور ارزان یونان: بعد از بلژیک، چین و اصفهان خرید بعدی پرسپولیس از یونان می رسد؟

به گزارش فروش برتر، خبرنگاران: باشگاه پرسپولیس این روز ها چهره اول بازار نقل و انتقالاتی ایران است. آن ها از همان سه هفته مانده به سرانجام فصل که جام را به صورت قطعی در دستان تیم حریف دیدند آغاز به فعالیت نقل و انتقالاتی کردند و حالا برترین عملکرد در این بازار را دارند.

تور ارزان یونان: بعد از بلژیک، چین و اصفهان خرید بعدی پرسپولیس از یونان می رسد؟

سفر با تور ارزان یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیسی ها خیلی زود علیرضا بیرانوند را که در دو سال اخیر در بلژیک و به صورت قرضی در پرتغال بازی می کرد را به باشگاه شان بازگرداندن تا مشکل درون دروازه را حل نمایند. بعلاوه آن ها در پی یک جانشین مطمئن برای سید جلال حسینی بودند که احتمالا سال جاری سال انتهای فوتبالش را سپری می نماید. برای همین به سراغ مرتضی پورعلی گنجی رفتند که چند سال بازیکن ثابت تیم ملی بوده و در این سال ها همواره در خارج از ایران بازی نموده است؛ بنابراین در چند روز اخیر مدافع شنزن چین هم با پیراهن پرسپولیس و با قراردادی تا سال 1403 عکس یادگاری انداخت.

جانشین رامین رضاییان هم از اصفهان رسید. همین امروز دانیال اسماعیلی فر که یکی از چهره های خوب لیگ گذشته بود با پرسپولیس پیوست تا آن ها با سه خرید درخشان و البته گران قیمت خط دفاعی و دروازه شان را تقویت نمایند.

اما به زودی خرید های پرسپولیس در خطوط دیگر هم شروع می شود. آن ها که خرید ناامیدنماینده ای از لیگ ازبکستان برای خط حمله شان داشتند حالا امیدوارند که بتوانند کاپیتان تیم ملی و بازیکن سابق خودشان را بار دیگر در نوک حمله ببینند. کریم انصاری فر که در آ. اک آتن بازی می کرد در فصل تازه جای در این باشگاه ندارد و در پی تیم تازه می شود. با توجه به شرایط سنی انصاری فر احتمال اینکه بتواند در لیگ های اروپایی مشتری ای پیدا کند بسیار سخت است. برای همین احتمال اینکه او سال های آخر فوتبالش را در پرسپولیس به انتها برساند بالاست. برای همین احتمالا چهارمین خرید پرسپولیس از یونان به این تیم می رسد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1833

به "تور ارزان یونان: بعد از بلژیک، چین و اصفهان خرید بعدی پرسپولیس از یونان می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان یونان: بعد از بلژیک، چین و اصفهان خرید بعدی پرسپولیس از یونان می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید