انتخاب ملی پوشان کشتی برای جاکارتا پس از تورنمنت های ترکیه و گرجستان

به گزارش فروش برتر، رقابت های کشتی با تاکید بر این که 2018 بازیهای آسیایی جاکارتا روزهای 28 تا 31 مردادماه در کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

انتخاب ملی پوشان کشتی برای جاکارتا پس از تورنمنت های ترکیه و گرجستان

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی با تاکید بر این که 2018 جاکارتا روزهای 28 تا 31 مردادماه در کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

تیم ملی کشتی آزاد تا زمان حضور در این رقابت ها هشت مرحله اردوی تدارکاتی را در دستور کار خود دارد و در دو تورنمت بین المللی تفلیس گرجستان در روزهای 12 تا 15 تیرماه و رقابت های بین المللی جام یاشاردوغو ترکیه در روزهای پنجم تا هفتم مرداد ماه شرکت خواهد نمود و پس از حضور کشتی گیران در این دو تورنمنت با توجه به نتایج آن ها مقابل حریفان خارجی و عملکرد اردویی ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای بازی های آسیایی اعلام خواهد شد.

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان نیز تا بازی های آسیایی جاکارتا 9 مرحله اردو را برگزار می نمایند و در سه رقابت بین المللی جایزه بزرگ مجارستان در روزهای دوم و سوم تیر ماه ، جام تفلیس در روزهای 12 تا 15 تیر و تورنمنت وهبی امره ترکیه در روزهای 29 تیر تا اول مرداد ماه شرکت خواهند کرد و ترکیب فرنگی کاران نیز همانند آزادکاران با توجه به نتایج آن ها مقابل حریفان خارجی و عملکرد اردویی برای حضور در اندونزی اعلام خواهد شد.

از میان تورنمنت های که تیم های ملی در آن حضور خواهند داشت مسابقات مجارستان، تفلیس و وهبی امره ترکیه جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 460

به "انتخاب ملی پوشان کشتی برای جاکارتا پس از تورنمنت های ترکیه و گرجستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب ملی پوشان کشتی برای جاکارتا پس از تورنمنت های ترکیه و گرجستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید