اعتراف جالب گری نویل درباره قبول پیشنهاد سرمربیگری والنسیا

به گزارش فروش برتر، ستاره سابق منچستریونایتد درباره تلخ ترین و تنهاترین تجربه مربیگری اش اظهارنظر جالبی انجام داد.

اعتراف جالب گری نویل درباره قبول پیشنهاد سرمربیگری والنسیا

به گزارش فروش برتر، سال 2015 زمانی که خبر انتصاب گری نویل به عنوان سرمربی والنسیا اعلام شد، خیلی ها تصمیم مالک خفاش ها را به سبب اعتماد به این مرد ولزی کم تجربه که صرفاً برحسب رفاقت و شراکت شان صورت گرفت زیر سؤال بردند. او روز دوم ماه دسامبر آن سال آغاز به کار کرد و 9 هفته با این تیم نتوانست پیروزی کسب کند و این روند تا ماه فوریه سال 2016 ادامه داشت. در نهایت والنسیا به اشتباه بودن تصمیمش برای انتصاب نویل پی برد و او را در آخرین روز ماه مارس، یعنی 4 ماه پس از استخدامش اخراج کرد.

اکنون خود نویل هم به نوعی به اشتباه بودن تصمیمش برای قبول مسئولیت راهنمایی تیم بزرگی مانند والنسیا اعتراف نموده است. او در یک پرسش و پاسخ با طرفدارانش در توئیتر درباره مسائل مختلف از جمله دوره کوتاه مربیگری اش در مستایا صحبت کرد.

نویل در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه عجیب ترین قراردادی که در تمام عمرش بسته با چه کسی بوده است، گفت: قراردادم با والنسیا.

این اولین باری نیست که کاپیتان سابق منچستریونایتد به اشتباهش برای قبول پیشنهاد پیتر لیم اعتراف می نماید. او در حالی پیشنهاد لیم که جزو دوستانش هم است را قبول کرد که نه تنها به زبان اسپانیایی برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنانش مسلط نبود، بلکه تمام تجربه مربیگری اش به ایفای نقش به عنوان دستیار محدود می شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 152

به "اعتراف جالب گری نویل درباره قبول پیشنهاد سرمربیگری والنسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف جالب گری نویل درباره قبول پیشنهاد سرمربیگری والنسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید