پرونده ارتقای مرتبه اساتید پیغام نور آنالیز شد؛ ارتقای 12 عضو علمی

به گزارش فروش برتر، تهران (پانا) - دبیر هیأت ممیزه دانشگاه پیغام نور از برگزاری جلسه آنالیز پرونده های ارتقای مرتبه اساتید این دانشگاه اطلاع داد و گفت 9 عضو علمی این دانشگاه، از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری ارتقاء یافتند.

پرونده ارتقای مرتبه اساتید پیغام نور آنالیز شد؛ ارتقای 12 عضو علمی

به گزارش دانشگاه پیغام نور، مرتضی محسنی از ارتقای یک عضو علمی به مرتبه استادی، دو عضو علمی به مرتبه دانشیاری و نه عضو علمی به مرتبه استادیاری اطلاع داد.

وی گفت: در جلسه اخیر هیأت ممیزه، منوچهر جعفری گهر عضو هیأت علمی سازمان مرکزی در رشته آموزش زبان انگلیسی از مرتبه دانشیاری به استادی، فرزاد ویسی عضو هیأت علمی مرکز مریوان در رشته جغرافیا و برنامه ریزی روستایی و یزدان شیرمحمدی عضو هیأت علمی واحد طالقان در رشته مدیریت بازرگانی از مرتبه استادیاری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافتند.

دبیر هیأت ممیزه دانشگاه پیغام نور با عنوان اینکه در این جلسه نه عضو علمی نیز با تأیید مدارک فراغت از تحصیل و پرونده شان از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند اضافه کرد: تأیید مدارک فراغت از تحصیل و پرونده ارتقا از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری یک تن از اعضای علمی دانشگاه جامع علمی- کاربردی از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

طبق ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آنالیز پرونده های ارتقای مرتبه دو دانشگاه جامع علمی- کاربردی و فنی و حرفه ای به هیأت ممیزه دانشگاه پیغام نور واگذار شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: forushebartar.ir شناسه مطلب: 1638

به "پرونده ارتقای مرتبه اساتید پیغام نور آنالیز شد؛ ارتقای 12 عضو علمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده ارتقای مرتبه اساتید پیغام نور آنالیز شد؛ ارتقای 12 عضو علمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید